Unutulmaz 38.bölüm özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 29 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Unutulmaz 38.bölüm özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Unutulmaz 38.Bölüm Özeti

  Eda, bebeğini erken doğurmamak için, hayati bir karar vererek evden ayrılır. Yağmur’u, tam olarak gelişmeden dünyaya getirerek, hayatını riske atmak niyetinde değildir. Bunun için gerekirse kendi hayatını bile tehlikeye atacaktır. Kalabileceği tek bir yer vardır. Ona annesi kadar yakın olan birinin evi.

  Harun ise babasının geçmişte yaptığı bir hata yüzünden geçmişin karanlık yüzüne doğru ilerler. Kaçırılan Harun, babası Feyyaz’la yüzleştirilir. Feyyaz doğruyu söyleyecek mi? Harun nasıl kurtulacak…

  Tolga’ya göre Eda’nın gidebileceği sadece bir yer vardır. Sevdiği adamın evi… Yani Hakkı’nın. Metin’le birlikte Hakkı’nın evi olarak bildiği yere giden Tolga ne ile karşılaşacaktır? Evin Harun Arslanlı’ya ait olduğunu öğrenecek midir?

  Radyo programında büyük ödülü kazanan aşk hikayesini dinleyen Kerem’in kızgınlığı, bir anda şaşkınlığa dönüşür ve kendini radyoda bulur. Ancak büyük ödül onu pek de tatmin etmeyecektir.

  Eda’yı hiçbir yerde bulamayan Harun, çaresizliğini sadece Nisa ile paylaşmaktadır. Eda’nın ortadan kaybolması her iki aileyi de derinden sarsar. Melda da kardeşi için son derece endişelidir. Türkan ise yıkılmıştır. Olanlardan dolayı kendini suçlamaktadır.

  Eda’nın durumundan şüphelenen Hayat, Harun’u arar ve Eda’nın yanında olduğunu söyler. Ancak bu konuşmayı biri daha duymuştur;

  Eda… Şimdi onun tek çaresi vardır. Tekrar kaçmak!

  Harun, Eda’yı almak için Hayat’ın evine giderken kendisi için hazırlanan korkunç plandan habersizdir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Unutulmaz bölüm özeti Forum Tarih
Unutulmaz Dizisinin 58.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 10 Kasım 2010
Unutulmaz Dizisinin 52. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 10 Temmuz 2010
Unutulmaz Dizisinin 51.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 24 Haziran 2010
Unutulmaz Dizisinin 48. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 8 Haziran 2010
Unutulmaz Dizisinin 47. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş