Unutulmaz 23. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 8 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Unutulmaz 23. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Unutulmaz 23. Bölüm Özeti

  Dillere destan aşk, nefretle arsındaki o ince çizgide… Eda her şeyiyle kendi hazırladığı bir sonda sevdiği adamı ve ablasını yan yana görüyor. Yüreğindeki yara ilk kez bu kadar acıyor… Harun’un kalbinde artık ona yer yok mu? Melda’nın planını alt üst eden sözler… Harun o gece ona neyi itiraf ediyor?
  Ailesinin intikamını almak için Harun’a zarar vermeyi planlayan Batu, o gece bombayı patlatmaktan vazgeçiyor. Şimdi çok daha acı ve tehlikeli bir intikamın peşinde… Yıllar önce patlayan bomba onun ailesini elinden almıştı… Şimdi sıra Arslanlı ailesinde…
  Harun aynı yatakta uyandığı Melda’ya nasıl davranacak? Öfkesi en çok da kendine… Melda planlarına devam ediyor… Sevdiği adamın kalbinde başka bir kadın üstelik kızkardeşi varken, yalanlar üzerine kurduğu bu sahte aşk oyununu daha ne kadar sürdürebilecek?
  Diğer tarafta aile borçlar ve tefecinin kıskacında… Aile yadigarı evi satmak her şeyi
  çözebilecek mi? Melda aileyi bir kez daha bu zor durumdan kurtulmak için çareler peşinde. Aileye yardım etmek isteyen Kerem bir kez daha her şeyi yüzüne gözüne bulaştıracak. Bir baba yıllar sonra kavuştuğu oğlu için neleri göz almaz ki? Tolga içindeki öfkeyi dindiremiyor… Feyyaz Bey’in uzattığı eli bir kez daha itecek… Ancak karşısında bu kez de Saadet Hanım’ı buluyor…
  Harun’la Batu ilk kez karşı karşıya… Harun, neyin hesabını Batu’ya soruyor? Batudan öğrendikleriyle Eda’nın karşısına çıkan Harun, ablasıyla yaşadıklarını sevdiği kadına nasıl açıklayacak? Eda’nın ağzından dökülen hangi sözler Harun’u yıkacak? Melda içinse artık hiçbir şeyin geri dönüşü yok… Eda’yı köşeye sıkıştırmak için bu kez Eda’nın bebeğini kullanıyor… İki kız kardeşin savaşının kurbanı küçük bir bebek mi olacak? Ablası yüzünden bir cehennemin içine savrulan Eda’yı yine ablasının ona uzanan elleri kurtaracak… Ve her şeyi bitiren büyük patlama… Batu’nun yaktığı intikam ateşi Eda ve Harun’u yakacak… Harun bunca zaman peşinde olan düşmanıyla yüzleşiyor… Geçmiş için ödenecek en büyük bedelle sarsılarak!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Unutulmaz Bölüm Özeti Forum Tarih
Unutulmaz Dizisinin 58.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 10 Kasım 2010
Unutulmaz Dizisinin 52. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 10 Temmuz 2010
Unutulmaz Dizisinin 51.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 24 Haziran 2010
Unutulmaz Dizisinin 48. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 8 Haziran 2010
Unutulmaz Dizisinin 47. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş