Unutma beni - Power Notes

'O-P' forumunda Siraç tarafından 22 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Unutma beni - Power Notes konusu Masaüstünüze ufak notlar ekleyen ve sizi, sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında uyarabilen Power Notes ile hiçbir randevunuza geç kalmayacaksınız.

  Türkçe dil desteği de bulunan Power Notes, bilgisayar başında saatlerin nasıl geçtiğini bilemeyen kullanıcıların tam ihtiyacı olan hatırlatıcı bir program.


  Yazılımı başlattığınızda sistem tepsinizin hemen üzerine kendi araç çubuğunu ekliyor. Eklediğiniz her notu anında masaüstünüze ufak bir kağıt olarak iliştiren Power Notes’da isterseniz notlarınıza alarm ekleyerek zamanlayıcı özelliğini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu özellik ile bilgisayarınızı istediğiniz bir saatte otomatik olarak kapatabilirsiniz de.

  Masaüstünüze iliştirilen ufak kağıtların büyüklüğünü, rengini ve biçimlerini kişiselleştirmenize olanak tanıyan yazılımda notlarınız için klavye kısayolları da ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca üretici sitesinde bulunan farklı arayüz dosyalarını indirerek de programın görselliğini değiştirebilirsiniz.

  Programın bu sürümü 16 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 16. günden sonra da kullanabilmek için 21,95 dolar ödemeniz gerekiyor.


  http://www.pw-soft.com/free-download/power-notes.zip
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Unutma beni Power Forum Tarih
Eylem Aktaş Beni Unutma Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 13 Şubat 2012
Kan Damlar Yüreğime - Beni Unutma Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 13 Şubat 2012
Öyle bir geçer zamanki 4 Ekim Lunaparkta çalan şarkı sözleri Unutma beni Öyle Bir Geçer Zaman ki Dizisi 4 Ekim 2011
Unutma Beni - Candan Erçetin - Dinle Müzik Videoları 26 Eylül 2011
Beni Sakın Unutma Yüreğimin Sızısı... Şiirler 16 Eylül 2011

Bu Sayfayı Paylaş