Universal Share Downloader 1.3.6.0

'U-V' forumunda Siraç tarafından 11 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Universal Share Downloader 1.3.6.0 konusu
  Universal Share Downloader 1.3.6.0

  [​IMG]

  Universal Share Downloader rapidshare, megaupload gibi popüler paylaşım sitelerinden otomatik olarak dosya indirmeye yarayan bir programdır.

  Program eklediginiz linkleri belirli bir sıraya göre ilgili siteye baglanarak otomatik olarak indiriyor. Eğer isterseniz panoya kopyaladığınız linkleri takip ederek onları listesine otomatik olarak ekleyebiliyor.

  Program sizin seçiminize bağlı olarak windows başlangıcında çalışıyor ve indirme işlemine devam ediyor.

  Eğer programın fazla bant kullandığınızı düşünüyorsanız kullanabileceği maksimum limiti belirleyebiliyorsunuz.

  Yine isterseniz bilgisayarınızı açık bırakarak indirme işleminin bitirmesini ve işlem bittiğinde de bilgisayarı kapatmasını sağlaya biliyorsunuz.

  USDownloaderi ndirme devamını destekleyen sunuculardan yarım kalan indirme işlemlerine devam etmeyi destekler.

  Programın güzel bir özelliğide proxy sunucularını kullanabilmesi. Böylece paylaşım sitelerindeki süre sınırlarına yakalanmadan indirme işlemine aralıksız devam edebiliyorsunuz.


  Programın sesli uyarılarını ayarladığınız takdirde indirme işlemi bittiğinde ya da herhangi bir nedenle indirme işlemi gerçekleşmediğinde sizi uyarmasını sağlaya bilirsiniz.

  Son olarak programın son sürümlerinde ki otomatik güncelleme özelligi ile paylaşım sunucularının aldığı koruma önlemlerine anında yeni yöntemler geliştiriliyor ve programa entegre ediliyor.

  Universal Share Downloader 1.3.6.0 is a Download Manager product from dimonius.ru, get 4 Stars SoftSea Rating, Universal Share Downloader is a download manager for automated download a list of files from most popular free uploaders or free unlimited upload files hosting servers such as RapidShare, MegaUpload, YouSendIt, FileFactory and etc. SoftSea.com had fully tested, reviewed and uploaded the install files, Universal Share Downloader does not contain any adware or spyware, the latest version is 1.3.5.1, you can download this download manager software from special server of SoftSea.com. The license of this internet software is Freeware, you can free download and free use this Internet software.

  [​IMG]

   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Universal Share Downloader Forum Tarih
CamUniversal 3.8 İndir C-D 12 Ekim 2009
100.000 Universal Windows Drivers Diğer Driverlar 11 Eylül 2009
150.000 Universal Drivers [2009] Diğer Driverlar 11 Eylül 2009
150.000 Universal Driver Yüksek Sıkıştırma 70mb Diğer Driverlar 8 Haziran 2009
Universal XP Drivers Pack 2 (Tüm driverler tek cd de 2. versiyonu) Diğer Driverlar 17 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş