Umut ve Tayfun yuvada kalıyor

'Trabzonspor' forumunda Dine tarafından 1 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Umut ve Tayfun yuvada kalıyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Umut ve Tayfun yuvada kalıyor


  Devre arasında ilk olarak iç transfere yönelecek olan Trabzonspor'da, Umut Bulut ve Tayfun Cora ile yapılan ilk görüşmelerden olumlu sonuç alındı.
  [​IMG]
  Bordo-Mavili kulübün kilit oyuncuları arasında yer alan ve sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan Umut Bulut ile Tayfun Cora’yla masaya oturuldu. Her iki isimle de yapılan ilk görüşmelerden, olumlu sonuç alındığı ifade edildi. Trabzonspor’da Yönetim Kurulu’nun devre arasındaki transfer döneminde öncelikle iç transfere yoğunlaşacağı belirtildi. Bu bağlamda ilk olarak Umut ve Tayfun’la temasa geçen Karadeniz temsilcisinden oldukça olumlu sinyaller alındı. Bu oyuncuların Trabzon’da kalmaya sıcak bakmasının ardından ise tarafların önümüzdeki günlerde resmi imzaları atacakları belirtildi.

  Takviye de planlanıyor
  Alınan bilgiye göre hem Umut hem de tribünlerle arasında barış sağlanan Tayfun’un, görüşmelerde kulübe ekonomik anlamda hiçbir zorluk çıkarmadığı ve önlerine koyulan sözleşmeyi imzalamak konusunda sıkıntı yaratmayacakları ifade edildi. Takıma takviye anlamında da yeni oyuncular arayan Trabzonspor’un, bu konuda da önümüzdeki günlerde somut adımlar atmayı planladığı bildirildi. Ancak bu konuda öncelikle teknik heyetle fikir alışverişinde bulunulacağı açıklandı.

  Yunus Emre SEL


  Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş