Ulukent İlköğretim Okulu Diyadin Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Ulukent İlköğretim Okulu Diyadin Ağrı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ulukent İlköğretim Okulu Hakkında - Ulukent İlköğretim Okulu Tanıtım - Ulukent İlköğretim Okulu Resimleri - Ulukent İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri
  [​IMG]

  ULUKENT İLKÖĞRETİM OKULU

  Okulumuz Diyadin ilçe merkezine 15 km uzaklıkta oan Ulukent Köyü'ndedir. Kuzeyinde Günbuldu Köyü; Güneyinde Mollakara Köyü, Doğusunda Keçikıran ve Sela Tepesi ve Batısında Akçevre Köyü ile çevrilidir.

  Okulumuzda 1 İdareci, 9 Sınıf Öğretmeni, 6 Branş Öğretmeni ve 2 Hizmetli vardır. Okulumuz kalorifer sistemi ile ısınmaktadır.

  Okulumuz 3 katlı, 12 derslik, 1 Bilişim Teknolojileri Lab., 1 Fen ve Teknolojileri Lab., 1 Görsel Sanatlar Atelyesi, 1 Kitaplık mevcuttur. Okulumuz öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için aynı zamanda 1 de okulumuzda kantin işletilmektedir.

  LUKENT İLKÖĞRETİM OKULU

  Okulumuz Diyadin ilçe merkezine 15 km uzaklıkta olan Ulukent Köyü'ndedir. Kuzeyinde Günbuldu Köyü; Güneyinde Mollakara Köyü, Doğusunda Keçikıran ve Sela Tepesi ve Batısında Akçevre Köyü ile çevrilidir. Okulumuzda 1 İdareci, 9 Sınıf Öğretmeni, 6 Branş Öğretmeni ve 2 Hizmetli vardır.

  Ulukent İlköğretim Okulu Ağrı Diyadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ulukent İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ulukent İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ulukent İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ulukent İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AĞRI / DİYADİN

  Adı: ULUKENT İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Ulukent Köyü

  E-mail Adresi :
  589273@meb.k12.tr

  Web Adresi :http://okulweb.meb.gov.tr/04/02/589273/


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Bu Sayfayı Paylaş