UltraISO Premium Edition 9.3.1 Build 2633 TÜRKÇE

'U-V' forumunda Siraç tarafından 24 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  UltraISO Premium Edition 9.3.1 Build 2633 TÜRKÇE konusu
  UltraISO Premium Edition 9.3.1 Build 2633 TÜRKÇE

  [​IMG]


  Sabit sürücülerin kapasitelerinin artması ve CD/DVD kullanımının yayılması ile birlikte kullanıcıların bir çoğu CD ve DVD'deki oyunlarını sabit sürücülerine kopyalayarak daha hızlı çalıştırmaya; uygulama, program ve filmlerin yedeklerini de sabit sürücülerinde saklamaya başladılar. Artık CD yazıcı uygulamalarının birçoğu içeriği bir bütün halinde tutan CD imajları hazırlamanıza izin veriyor, CD/DVD imajlarını tekrar CD'ye veya DVD'ye yazabiliyorsunuz.  Ultra ISO ile çeşitli biçimlerdeki CD/DVD imajlarının içeriğini görebiliyorsunuz. Uygulama bununla da kalmayarak sahibi olduğunuz imajın biçimini değiştirebiliyor, içerisindeki dosya ve klasörleri kopyalayabiliyor ve imajın içerisine dosya atabiliyor. Uygulama boot (açılış) bilgisini barındıran imajlarda herhangi bir bozulmaya neden olmuyor, hatta istenirse imajı bozmadan boot bilgisini de değiştirmenize olanak tanıyor.  Deamon Tools ve Nero Image Drive gibi sanal sürücü uygulamalarıyla tamamen uyumlu olan Ultra ISO, tüm Windows sürümlerini de tam olarak destekliyor.
  UltraISO is an ISO CD/DVD image file creating/editing/converting tool and a bootable CD/DVD maker, it can directly edit the CD/DVD image fileand extract files and folders from it, as well as directly make ISO files from your CD/DVD-ROM or hard disk. At the same time, you can maintain the ISO bootable information, thus creating your own bootable CD/DVDs. You now have the power to make and edit your own ISO files, and then burn them to CD/DVD for your own needs.


  UltraISO is in sole possession of the intellectualized ISO document format analyzer, it can process at the present time almost all types of image files, including ISO and BIN, it may even support new image files which are yet to be created. UltraISO can open these image files, directly extract files and folders, edit it and convert other image files to the standard ISO format.
  UltraISO uses the double window unification user contact interface, you have the choice to only use the quick buttons and/or the mouse Drag & Drops, you can handle any CD/DVD image file easily.

  [​IMG]

  Kod:
  RapidShare: Easy Filehosting
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - UltraISO Premium Edition Forum Tarih
UltraISO Premium Edition 9.0.0 Build 2336 U-V 1 Aralık 2008
UltraISO Premium Edition v9.3.1.2633 Latest Diğer Programlar 13 Kasım 2008
UltraISO Premium Edition 9.0.0 Build 2336 İndir Bedava Diğer Programlar 12 Eylül 2008
UltraISO Premium 9.3.5.2716 İndir U-V 11 Eylül 2009
UltraISO Premium 9.32 U-V 17 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş