Uğur geliyor

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 7 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  Uğur geliyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Takımımızda yaklaşık 1 yıldır sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalan Uğur Uçar’dan müjdeli haber geldi.

  Takımımızda yaklaşık 1 yıldır sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalan Uğur Uçar’dan müjdeli haber geldi. Halen Almanya’da doktor kontrolünde tedavisini ve çalışmalarını sürdüren Uğur, 29 Ocak’ta Florya’ya geliyor. Şubat ayının ortasını bulmadan oynayabilecek duruma geleceğini belirten Uğur, "Ocak sonunda Florya’da idmanlara başlayacağım. 10 gün Cevat Güler nezaretinde çalıştıktan sonra arkadaşlarımla birlikte olacağıma inanıyorum" dedi.

  Almanya’da her gün tedavi sonrası 25 dakikalık koşular ve ağırlık çalışması yaptığını belirten Uğur, "Dizimin dışında bütün vücudumu güçlendirmek için ağırlık kaldırıyorum. Takımdan uzun süredir ayrı kaldım ve futbol için büyük özlem yaşıyorum" diye konuştu.

  Genç yaşta geçirdiği ağır sakatlığın kendisini çok etkilediğini belirten Uğur şöyle dedi: "Ne yalan söyleyeyim, takımdan uzak kaldığım zaman dilimi içinde sabır taşı olsa çatlardı. Ama ben düzeleceğim inancıyla, çektiğim acılara rağmen çalıştım. Sevdiğiniz meslekten uzun süre ayrı kalmak insanı çok üzüyor ve sıkıntılı günler yaşamasına neden oluyor. Psikolojik olarak çok yıpranıyorsunuz. Ama bu zor günlerin sonuna geldim. Allah bir daha böyle bir sakatlık göstermesin. Galatasaray formasını yeniden sırtıma geçireceğim gün benim doğum günüm gibi olacak."
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Uğur geliyor Forum Tarih
Kıyafetinizle karşılanır konuşmanız ve bilginizle uğurlanırsınız nedir kısaca açıklaması Edebi Türler Halk Edebiyatı 7 Aralık 2016
Adana Uğur Dershanesi Güzelyalı Şubesi Hakkında Bilgi Adana Çukurova Adana Tanıtımı 1 Aralık 2012
Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 15 Ekim 2012
Uğurova Y.Yerleşim İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Bingöl Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 9 Ağustos 2012
Uğur Işılak Üstad 2012 Albümü Tanıtımı Albüm Tanıtımları 11 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş