Uçağa Yetişemeyen Yolcu, Sinirden Kapı Camını Kırdı

'Yurt İçi Haberler' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 12 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Uçağa Yetişemeyen Yolcu, Sinirden Kapı Camını Kırdı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Uçağa Yetişemeyen Yolcu, Sinirden Kapı Camını Kırdı


  Türk Hava Yolları (THY) ile İstanbul'dan Münih'e gitmek için eşi ile iki saat önce havalimanına gelmesine rağmen kalabalık nedeniyle işlemleri gecikince uçağa binemeyen bir vatandaş hırsını körük kapısından çıkardı. ''Her vatandaş gibi tepkimi göstermek için uçak körük kapısının camını kırınca karakolluk oldum''diye sitem eden Yılmaz Demirkaya hasar bedeli olarak da 200 dolar ödedi.
  Eşi Yasemin Demirkaya ile saat 07.50'de İstanbul'dan Münih'e hareket edecek uçağa binmek için sabah 06.15'de Atatürk Havalimanı'na geldiğini söyleyen Yılmaz Demirkaya, yurtdışına çıkacak bütün yolcuları bilet ve bagaj işlemleri için G ve H kontuarlarına yığan THY yöneticilerine kızdı.
  Demirkaya, zamanından önce gelmelerine rağmen THY işlem noktalarında kalabalık yaşandığını belirterek, ''Aşırı yoğunluk yüzünden saatlerce sıranın bize gelmesini bekledik. İşlemim yapıldıktan sonra pasaport noktasına geçtim. Ama uçağa yetişmem mümkün değil. Bu sırada THY yetkililerine telsizle anons edip, uçağa yetişmek üzere olduğumuzu söylemelerini istedim. Eşimle pasaportu geçip içeri girdiğimizde ise uçak gitmişti. Uçağı kaçırdıktan sonra da bu sorunları yaşayan birçok vatandaşın göstermesi gereken tepkiyi gösterip köpük kapısını kırdım ve karakolluk oldum'' dedi.
  THY'nin özellikle sabah ve öğle saatlerinde bilet bagaj işlemi yapılan noktalarında çok büyük bir rezalet yaşandığını anlatan vatandaş, mesleği gereği sürekli yurtdışına gidip gelen birisi olarak çok sayıda kişinin kendisi gibi aynı mağduriyeti yaşadığını ifade etti.
  Demirkaya, yaşananlar üzerine polislerin karakola götürdüğünü anlatarak, kırılan cam bedeli olarak 200 dolar ödediğini dile getirdi. (CİHAN)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Uçağa Yetişemeyen Yolcu Forum Tarih
Hamileler Uçağa Binebilir Mi Gebelik ve Annelik 10 Haziran 2011
Atatürk neden uçağa binmezdi Atatürk Hakkında Herşey 21 Şubat 2011
Üçağaç Köyü Silopi Şırnak Şırnak Tanıtımı 23 Mart 2010
Romanya'da uçağa bomba ihbarı Yurt Dışı Haberler 17 Mart 2010
Üçağaç Köyü Merkez Elazığ Elazığ Tanıtımı 14 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş