Twinsen Karekteri - Hayali Karakterler

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Hayali Karakterler Twinsen - Twinsen Karakter - Twinsen Hayali Karakter - Twinsen Kimdir - Twinsen HakkındaTwinsen Little Big Adventure (Relentless: Twinsen’s Odyssey) ve Little Big Adventure 2 (Twinsen’s Odyssey) adlı bilgisayar oyunlarının baş karakteridir.

Genel Tanım

Twinsen, mavi giysisiyle kolaylıkla göze çarpan bir quetch’tir (insanoğluna benzeyen bir tür). Sendell’ın madalyonunu taşır ve türünün simgelerinden olan bir atkuyruğu saça sahiptir.

Twinsen, eski efsanelere göre, Twinsun gezegeninin kurtarıcısı sayılır. İsimleri arasındaki benzerlik de pek tesadüf sayılmaz aslında.

Silahlar

Twinsen genellikle silah olarak lastik bir top olan Magic Ball’u kullanır. Ancak oyunda kullanabildiği çeşitli silahlar (lazer silahı, tüftüf, eldiven gibi) vardır. Magic Ball, Twinsen’ın sihirli mavi cüppesi üzerindeyse birkaç kez sekebilir. Eğer üzerinde değilse, hedefe bir kez çarptıktan sonra geri döner.

Özel Hayatı

Twinsen’ın Zoé adında bir sarışın quetch’le uzun süreli bir ilişkisi vardır. Twinsen onu ilk oyunda Dr. Funfrock’tan kurtardıktan sonra evlenmişler ve ikinci oyunda da bir çocukları olmuştur. Bazı kaynaklara göre çocuk erkekmiş ve ismi de Arthur’muş.
 

Üst