Twinsen Karekteri - Hayali Karakterler

'Masal Kahramanları' forumunda SeLeN tarafından 17 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Twinsen Karekteri - Hayali Karakterler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hayali Karakterler Twinsen - Twinsen Karakter - Twinsen Hayali Karakter - Twinsen Kimdir - Twinsen Hakkında  Twinsen Little Big Adventure (Relentless: Twinsen’s Odyssey) ve Little Big Adventure 2 (Twinsen’s Odyssey) adlı bilgisayar oyunlarının baş karakteridir.

  Genel Tanım

  Twinsen, mavi giysisiyle kolaylıkla göze çarpan bir quetch’tir (insanoğluna benzeyen bir tür). Sendell’ın madalyonunu taşır ve türünün simgelerinden olan bir atkuyruğu saça sahiptir.

  Twinsen, eski efsanelere göre, Twinsun gezegeninin kurtarıcısı sayılır. İsimleri arasındaki benzerlik de pek tesadüf sayılmaz aslında.

  Silahlar

  Twinsen genellikle silah olarak lastik bir top olan Magic Ball’u kullanır. Ancak oyunda kullanabildiği çeşitli silahlar (lazer silahı, tüftüf, eldiven gibi) vardır. Magic Ball, Twinsen’ın sihirli mavi cüppesi üzerindeyse birkaç kez sekebilir. Eğer üzerinde değilse, hedefe bir kez çarptıktan sonra geri döner.

  Özel Hayatı

  Twinsen’ın Zoé adında bir sarışın quetch’le uzun süreli bir ilişkisi vardır. Twinsen onu ilk oyunda Dr. Funfrock’tan kurtardıktan sonra evlenmişler ve ikinci oyunda da bir çocukları olmuştur. Bazı kaynaklara göre çocuk erkekmiş ve ismi de Arthur’muş.
   

Bu Sayfayı Paylaş