Tween kadın koleksiyonu Türkiye'de

'Populer markalar & Moda' forumunda Mavi_Sema tarafından 30 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Tween kadın koleksiyonu Türkiye'de konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Tween kadın koleksiyonu Türkiye'de

  Erkek takım elbisesi deyince kuşkusuz akla gelen isimlerden biri Damat-Tween'dir. Fakat Tween'in yalnız erkek giyim olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

  [​IMG]

  Tween, her ne kadar kadın koleksiyonu hazırlasa da tasarımlarda erkeksi çizgiler hakim.

  Sadece yurt dışında kadın giyim satışı yapan marka, Türkiye'de ilk monobrand (sadece tek bir markanın yer aldığı) kadın-erkek mağazasını City's Nişantaşı'nda açtı. "Tween kadın koleksiyonu yalnızca Nişantaşı'nda mı olacak?" diye üzülen bayanlar varsa, tasalanmalarına gerek yok. Çünkü mağaza açılışının ardından konuşan Orka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, kadın koleksiyonunun mağazalarının birçoğunda satışa sunulacağı müjdesini verdi. Orakçıoğlu, kadın koleksiyonu hazırlamaları için çok talep aldıklarını söylüyor. Yurtdışından gelen taleplerdoğrultusunda, geçen yıl kadın koleksiyonu üretmeye başladıklarını söyleyen Orakçıoğlu, "Koleksiyonumuzu ülkemiz moda severleri ile paylaşmanın vakti geldi." diyor. Tween kadın koleksiyonu, kadınların giydikleri bir ürünün yalnız kendilerinde olmasını istemeleri göz önüne alarak hazırlanmış. Bu doğrultuda her ürünün bir kimliği olması tasarlanmış. Böylece aldığınız bir ürünün başka kimde olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

  Tween 2009-2010 kadın koleksiyonunda maskülen (erkeksi), modern ve dinamik çizgiler hakim görünüyor. Bunun yanında Tween erkek giyimdeki hava, kadın giyime de yansımış. Hatta kadın ve erkek giyimi için tasarlanmış, ortak model ceket ve gömlek bulmak bile mümkün. Yani eşiyle aynı giyinip tam bir çift olmak isteyen bayanlar için ideal.

  Tween kadın koleksiyonunu bulabileceğiniz mağazalar: City's Nişantaşı, İstinye Park Damat Tween ADV, Nişantaşı Damat Tween ADV, Palladium Damat Tween ADV, Ankara/Panora Damat Tween ADV, İzmir/Alsancak Damat Tween ADV.

  ESRA KESKİN
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Tween kadın koleksiyonu Forum Tarih
Tabula Rasa - There Is A Fine Line Between Genius And Insanity Yabancı şarkı sözleri 23 Şubat 2010
TWEEN Bay - Palto / Kaban Erkek Giyimi & Erkek Modası 18 Aralık 2009
Tween Sonbahar Kış 2009 2010 Erkek Koleksiyonu Populer markalar & Moda 21 Ekim 2009
Kentlerde erkek nüfusunun kadın nüfusundan fazla olmasının sebepleri kısaca Sorular ve Cevaplar 4 Şubat 2017
Cumhuriyetin ilanı ile birlikte Türk kadını hangi haklara sahip oldu kısaca Tarihi Bilgiler 30 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş