Tutkunun Kum Saati - Aycan Aşkım Saroğlu

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Dine tarafından 25 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Tutkunun Kum Saati - Aycan Aşkım Saroğlu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Tutkunun Kum Saati - Aycan Aşkım Saroğlu - Kitap Özet


  Kitap Özet

  Hayalle gerçeğin kesiştiği o çok ince çizgide bir araya gelen kahramanları birbirinden farklı üç hikâye...
  Karanlık kadar aydınlık, dişi kadar erkek, iyi kadar kötü, acı kadar tatlı ve ölüm kadar yaşamı kutsayan Samaroslular'ın soylarını yeniden inşa etmek için verdikleri olağanüstü mücadele... Bu mücadelenin baş savaşçıları son Samaroslar; Marjik, büyük aşkı Derandau, Çiçurya, Halendale, Metaas'lı Meysunas ve onlara birkaç yüzyıl sonrasından, tekinsiz bir temmuz dolunayında eşlik eden Tango Charlie'yle gazeteci Harun Tez.
  Yıllardır Rodos'un ücra bir köşesinde tek başına yaşayan Ignasio Vladimir Anastasov... Sık sık teknesiyle uzun yolculuklara çıkan bir Şaman. Varlığı bile tartışmalı bu yakışıklı kozmik denizler kaptanıyla, hayatlarının dönüm noktasında üç genç kadının Ege'nin tuzlu lacivert sularında yol alan bir teknede kesişen yolları.
  Parapsikoloji Enstitüsü'nün Türkiye şubesinde 'kötülükçü' olarak çalışan Cabbar Selam. İçimizdeki kötüye sınırsız hizmeti zevk sayan bir milenyum büyücüsü. Ve onun düşgücünü aşan hikâyesi...
  Gazeteci Aycan Aşkım Saroğlu, yıllardır biriktirdiği 'an'ları bir araya getirdiği ilk kitabında; gerçekle hayalin, uykuyla uyanıklığın, hayatla oyunun birbirine karıştığı üç muhteşem öykü anlatıyor. İster birer masal gibi dinleyin bu öyküleri, isterseniz hayatın anlamına dokunan birer ders gibi... Her iki hâl de hayata bakışınızı tamamen değiştirecek.

  Kitap Kapak


  [​IMG]
  Yazar: Aycan Aşkım Saroğlu
  Yayınevi: Goa Basım Yayım
  Sayfa sayısı: 208
  ISBN: 978 6054 353118
  Basım tarihi: Nisan 2010
  Kategori: Roman / Öykü

  Piyasa fiyatı: 14.00 TL
   

Bu Sayfayı Paylaş