Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Araklı Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Araklı Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Araklı Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu - Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Hakkında - Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Tanıtımı - Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Resimleri  Turnalı Şehit Mesut Uzun İlköğretim Okulu Trabzon Araklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Turnalı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Turnalı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Turnalı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Turnalı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / ARAKLI
  Adı: TURNALI İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: TURNALI KÖYÜ

  Telefon Numarası: 4627332144
  Faks Numarası: 4627332144

  Kurumun Misyonu :

  Bütün öğrencileri,topluma ve çevreye olumlu katkılar yapan, kendisi, ailesi ve çevresi ile barışık,başkalarıyla iyi ilişkiler kuran,iş birliği içinde çalışan,hoşgörülü ve paylaşmayı bilen,dürüst,erdemli,iyi ve mutlu insanlar olarak yetiştirmek ; Öğrencilere bilgi yüklemek yerine onlarda zekayı ve yaratıcı düşünceyi ortaya çıkarmak,onlara bilgiye ulaşmanın yöntem ve tekniklerini öğretmek için varız


  Kurumun Vizyonu:

  İstiyoruz ki ; Okulumuzdan yetişen öğrencilerimiz Atatürk ilke ve inkılaplarını, milli ve evrensel kültürleri tanıyan ve benimseyen vatanına ve milletine bağlı bireyler olsun. Okulumuzdan mezun olan öğrencilerden eğitim öğretimin üst kademelerine devam edenlerin ve merkezi ortaöğretim sınavlarını kazanan öğrenci sayısı artsın. Okulumuzda her veli,öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. Okulumuzda,herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın. Okulumuzda ,hem öğretmenler hem de öğrenenler birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemini bilsin Veliler mümkün olduğunca eğitim sürecine aktif ve bilinçli bir şekilde katılsınlar. Veliler okulun sorunlarını çözmede yönetime yardımcı olsunlar,okulla daha yakın işbirliğine girsin,çocuklarının eğitimiyle ilgili alınacak kararlara katılsın,çocuklarının okuldaki başarı ve başarısızlıklarını zamanında öğrensinler.

  [​IMG]

  webrehberi.biz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Turnalı Şehit Mesut Forum Tarih
Turnalı Köyü Hakkında Bilgi Kangal Sivas Sivas Tanıtımı 21 Ocak 2011
Turnalı Köyü Hakkında Bilgi Şenkaya Erzurum Erzurum Tanıtımı 17 Ocak 2011
Turnalı İlköğretim Okulu Araklı Trabzon Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 24 Temmuz 2010
Turnalı Köyü Hakkında Bilgi Araklı Trabzon Trabzon Tanıtımı 17 Haziran 2010
Turnalı Köyü Kaynarca Sakarya Sakarya Tanıtımı 5 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş