Turkcell Teşekkürler Kampanyası Hakkında Bilgi

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda SeLeN tarafından 6 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Turkcell Teşekkürler Kampanyası Hakkında Bilgi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Turkcell kampanyaları - en uygun Turkcell tarifeleri


  “Teşekkürler Kampanyası” ile yıllardır Turkcell kullanan bireysel faturalı müşterilerimize teşekkür etmek için saatler boyu ücretsiz konuşma hakkı hediye ediyoruz!

  Kampanya 17 Eylül – 17 Kasım tarihleri arasında katılıma açıktır.

  Kampanyaya katılım ücretsizdir.
  Kampanyaya katılmak ve abonelik yaşınıza göre hediyenizi kazanmak için tek yapmanız gereken HEDIYE yazıp 2222’ye göndermek veya 8083’ü aramak.

  Turkcell Teşekkürler Kampanyası Detayı:

  * Abonelik yaşı 4-5 yıl olan bireysel faturalı müşterilerimiz 60 gün boyunca 06:00 - 18:00 saatleri arasında haftada 1 gün;

  * Abonelik yaşı 6-14 yıl olan bireysel faturalı müşterilerimiz 60 gün boyunca 06:00 - 18:00 saatleri arasında haftada 2 gün;
  * Abonelik yaşı 15 yıl ve üzeri olan bireysel faturalı müşterilerimiz 60 gün boyunca 06:00 - 18:00 saatleri arasında haftada 3 gün

  yurt içinde Turkcell’lilerle SINIRSIZ şekilde BEDAVA konuşacaklar*!

  Abonelik yaşı 4 yıldan az olan müşterilerimiz ise 6 ay (180 gün olarak hesaplanmaktadır.) daha bireysel faturalı Turkcell hattı kullanmaya söz verdikleri takdirde 60 gün boyunca haftada 1 gün 06:00 – 18:00 saatleri arasında yurtiçinde Turkcell’lilerle SINIRSIZ şekilde BEDAVA konuşacaklar*!

  (*) Türkiyenin en avantajlı Turkcell Tarifileleri `nden Kamu tarifesi olan BizBize Kamu Her Yöne 1200 paketinden faydalanan müşterilerimize özel hediyemiz 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 100 SMS’dir.1 Ekim 2010 öncesi kampanyaya başvuran BizBize Kamu Her Yöne 1200 paketinden faydalanan müşterilerimizin hatlarına 1 Ekim 2010 tarihinde ücretsiz SMS ’leri yüklenecektir ve telefonlarına gönderilen bilgilendirme mesajından sonra faydalanmaya başlayabileceklerdir. 1 Ekim 2010 tarihinden sonra kampanyaya başvuran BizBize Kamu Her Yöne 1200 paketinden faydalanan müşterilerimiz ise başvuru yaptıkları gün telefonlarına gönderilen bilgilendirme mesajından sonra kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanya kapsamında sunulan haklar 3. şahıslara devredilemez.


  İptal:

  Abonelik yaşınız 4 yıl ve üzerindeyse, kampanyanın herhangi bir koşulu ve ücreti olmadığı için iptali yoktur.
  Abonelik yaşınız 4 yıl ve altındaysa, Turkcell Müşteri Hizmetler’ni arayarak kampanya iptal bedelini ödemek koşulu ile kampanyanızı iptal ettirebilirsiniz.

  Turkcell Kampanya iptal ettikten sonra tekrar katılamazsınız.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi

  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Turkcell Teşekkürler Kampanyası Forum Tarih
Turkcell Gizli Numara Nasıl Kapatılıyor? Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 18 Eylül 2012
Turkcell Gizli Numara Nasıl Öğrenilir Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 18 Eylül 2012
Turkcell Gizli Numara Kabul Etmemek Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 17 Eylül 2012
Turkcell Gizli Numara Nasıl Yapılıyor Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 17 Eylül 2012
Turkcell Gizli Numara Engellemek Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 6 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş