Turkcell, ilk TL kartları satışa sundu

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda Dine tarafından 1 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Turkcell, ilk TL kartları satışa sundu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Cep telefonu operatörlerinin ''ön ödemeli görüşmelerde kontör yerine para birimi uygulaması'' kapsamında Turkcell, ilk TL kartları satışa sundu.

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminalindeki Turkcell İletişim Merkezi'ne saat 06
  .00'da kontör almak için gelen Selçuk Ergülenç'e Turkcell Bireysel Müşterilerden Sorumlu Pazarlama Bölüm Başkanı Burak Sevilengül, 30 TL'lik ''Avantaj Kart'' hediye etti.
  Uygulama hakkında bilgi veren Sevilengül, bugün itibariyle kontörle ödeme sisteminden TL ile ödeme ve konuşma sistemine geçtiklerini hatırlatarak, ''Turkcell olarak 26 milyon müşterimiz için bu geçişi en sağlıklı ve doğru şekilde gerçekleştirmek için her türlü hazırlığı yapmıştık. Çok başarılı bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirdik'' dedi.

  Bütün müşterilerini geçiş öncesinde, kontörlerin TL'ye nasıl çevrileceği ile ilgili haberdar ettiklerini belirten Sevilengül, ''TL'ye geçişin en önemli özelliklerinden bir tanesi, müşterilerin artık kendi kullanımlarını daha rahat takip edebilecek olmalarıdır. Müşterilere en iyisini vermek üzere, her konuşmadan sonra sadece kalan bakiye bilgisini değil, o kullanımın miktarını, ücretini ve kalan bakiyeyi her kullanımdan so
  nra veriyoruz. Bu da müşterilerin harcamalarını daha iyi takip etmelerini sağlayacak'' diye konuştu.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş