Turkcell 3G İle Lig TV Cebinizde

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda Mavi_Sema tarafından 15 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Turkcell 3G İle Lig TV Cebinizde konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Turkcell 3G İle Lig TV Cebinizde

  Turkcell 3G müşterileri, ayda 19.9TL / 130 kontöre doya doya Lig TV izleyecek.

  [​IMG]

  Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell'in 30 Temmuz'da 81 ilde aynı anda hizmete açtığı 3G teknolojisi ile Lig TV ilk kez Turkcell abonelerinin ceplerine gelecek.

  Turkcell MobilTV uyumlu cep telefonu olan Turkcell 3G aboneleri, Lig TV paketine tüm vergiler dahil ayda 19.9 TL / 130 kontöre sahip olabilecek.

  Turkcell 3G abonelerinin Lig TV izleyebilmek için önce “TV” yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndermeleri ve Turkcell MobilTV servisine erişmeleri gerekiyor. Gelen Turkcell MobilTV linkini açtıktan sonra paket işlemleri sayfasından LigTV Paketini satın alan Turkcell aboneleri böylelikle nerede olurlarsa olsunlar takımlarının maçını ve spor haberlerini kaçırmayacak.

  Bir ay boyunca toplam 20 saat doya doya Lig TV izleyebilecek olan Turkcell'liler, paket limit aşımında ise tüm vergiler dahil dakikada 0,13 TL/1 kontörle ücretlendirilecek.

  Lig TV kanalı Turkcell 3G aboneleri tarafından servisi destekleyen cihazlar ile Turkcell 3G yurt içi kapsama alanında izlenebilir. Destekli cihaz listesine http://www.turkcell.com.tr adresinden ulaşılabilir.

  Turkcell 3G hızıyla internete bağlanmak isteyen Turkcell müşterilerinin yapması gereken tek şey, “3G” yazıp 2323'e ücretsiz bir kısa mesaj atmak.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Turkcell İle Cebinizde Forum Tarih
YGS Sonuçları Turkcell İle Anında Cepte Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 6 Mayıs 2010
YGS 2010 sonuçları Turkcell ile anında cepte Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 29 Nisan 2010
Turkcell Gold paket yenilendi! Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 9 Nisan 2010
Turkcell'liler Facebook'a sınırısız girebilecek ve ücretsiz kullanabilecek Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 16 Ocak 2010
Nokia E71, Turkcell İletişim Merkezlerinde Satışa Sunuldu! Nokıa 1 Aralık 2009

Bu Sayfayı Paylaş