Tunka Web Çewiri 1.1 Download

'S-T' forumunda Siraç tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Tunka Web Çewiri 1.1 Download konusu Tunka Web Çewiri 1.1 Download

  Sürüm : 1.1

  Boyut : 8.8 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Tunka Yazılım

  Tanıtım:
  Web Çewiri internet üzerinden ingilizce web sitelerinin Türkçe'ye çevrimi için kullanılmak üzere geliştirilmiş bir uygulama. Uzun zamandır kullanıyorum ve oldukça başarılı, kelime bazında çeviri yapan program bazen anlamsız cümleler kuruyor olsa da İngilizce bilmeyen arkadaşların büyük yardımcısı olacaktır. Programın kullanımı oldukça basit internet explorer gibi adres çubuğuna Türkçe'ye çevirmek istediğiniz web sitesinin adresini yazmanız ve web sitesi tamamen açılıncaya kadar beklemeniz gerekiyor. Site tamamen açıldığında üst görev çubuğundaki 'Çevir' düğmesine bastığınızda site birkaç saniye içerisinde Türkçe oluyor. Ancak site içerisinden bile olsa her yeni sayfa açışınızda çeviri işlemini tekrarlamanız gerekiyor, program ekranda görüdüğü sayfayı çevirme kabiliyetine sahip ama sadece web sitelerini mi çeviriyor? Hayır... Çevrimdışı çeviri yapmanız da mümkün ancak çevireceğiniz belgenin html formatında olması gerekiyor. Çevirmek istediğiniz belgeyi ceviri.html olarak kaydedip programda açarsanız yine aynı çeviri işlemlerini takip edip çevirinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kurulum WebCewiri.zip dosyasının içerisindedir, dosya içerisinde iki adet kurulum dosyası bulunmaktadır. Öncelikle WebCewiri paketini kurun, arkasından Web Çewiri v1.1 Update + Skin Changer programını kurun. İkinci kurulum güncelleştirme dosyasıdır ve tüm sistemlerde çalışması için mutlaka kurulması gerekir.

  Artık dilini anlamadığınız web sitesi kalmayacak. Programı yazan Tunka Yazılım'a teşekkürler, oldukça başarılı bir çalışma.

  Tunka Web Çewiri 1.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Tunka Çewiri Download Forum Tarih
Semiha Altunkan İlköğretim Okulu Bilgileri Milas Muğla Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 14 Şubat 2011
Baba Ocağı oyuncusu Didem resimleri - Merve Altunkaya Fotoğrafları Diğer Yerli Diziler 18 Aralık 2008
Tunka Web Cevir 1.1 İndir Türkçe Yama Arşivi 29 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş