TrustPort Internet Gateway 5.1.0.1579 Downlaod

'S-T' forumunda Siraç tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  TrustPort Internet Gateway 5.1.0.1579 Downlaod konusu TrustPort Internet Gateway 5.1.0.1579 Downlaod

  Tanıtım:
  Üreticiden:
  TrustPort Internet Gateway, tahsis edilmiş Windows sunucuları ya da mevcut e-posta sunucusu üzerine kurulabilir. TrustPort Internet Gateway'in ayrı parçaları birkaç sunucu üzerine dağıtılabilir.

  TrustPort Internet Gateway ayrıca önceden yapılandırılmış donanım modülü şeklinde de mevcuttur ve verimlilik ve güvenilirlilik fikri ile tasarlanmıştır. Mesajları yüksek hızlarda işlerken antivirüs ve antispam koruma sağlar. Performansı özelleştirilebilir ve geniş ölçekli e-posta sunucular ve ISP ihtiyaçlarıyla tam olarak uyumludur.

  TrustPort Internet Gateway, kolaylıkla kurulabilen ve idarecilerin zamanını koruyan ayrıca kutu dışı önceden yapılandırılmış donanım çözümü formunda da mevcuttur. Kullanıcı, TrustPort Internet Gateway'i entegre bir çözüm olarak kullanabilir ya da antivirüs, antispam ve anticasus yazılım özeliklerini ayrı olarak kurabilir.

  TrustPort Internet Gateway, bir kurulum ve satış sonrası destek içeren tam teknik destekle gelir. Ayrıca, müşteri taleplerini karşılamak için özel destek planları yapılabilir.

  TrustPort Internet Gateway Özellikleri

  STMP Antispam
  İstenmeyen e-posta mesajlarını güvenli ve tavizsiz bir şekilde direkt olarak Internet Gateway'de durduran modern bir çözümdür.

  SMTP Antispam
  SMTP sunucu ve birkaç başka modüldür. SMTP sunucu gelen bir mesajı aldığında, bunu derler ve işlem sunucuya kaydeder. İşlem sunucu, e-postayı temel parçalarına ayırır ve adım adım antivirüs ve antispam kontrolü gerçekleştirir. Bir mesaj spam olarak belirlendiğinde, direkt olarak sunucu seviyesinde silinebilir ya da önceden tanımlı bir metinle mesajın konu satırında işaretlenebilir ve son kullanıcının posta istemci kurallarına uygun olarak varış çalışma istasyonu seviyesinde filtre edilebilir.

  Antispam Modülün Anahtar Özellikleri
  Gri Liste
  Gelen e-postayı kabul etmeden önce, modül göndericinin e-posta adresine, gönderici posta sunucu IP adresine ve alıcı e-posta adresine bakar ve bu veriyi veritabanıyla karşılaştırır. Bunlar birbirini tutmuyorsa, posta sunucu geçici teslimat hatası mesajı gönderir. Spamcılar genellikle böyle bir geçici hata mesajından sonra yine mesajı gönderme eğiliminde olmadıklarından, posta teşebbüsü iptal edilir ve spam mesajı asla ulaşmaz. Yasal kullanıcılar yine denerler. Bir kez gönderilen posta kabul edildiğinden, minimum bir gecikmeden sonra, mesaj son kullanıcı tarafından alınır ve veritabanının beyaz listesine gönderici alıcı kombinasyonu girilir.

  HTTP Erişim Kontrolü (Bant Kontrolü)
  Çözüm sadece güvenliği değil, çalışanın üretkenliğini de artırır ve ağ bant genişliğini sağlar.

  Merkezi Yönetim
  TrustPort Internet Gateway merkezi yönetim internet tarayıcı ve merkezi sunucu arasında HTTPS bağlantısı aracılığıyla web arayüzle verilir.

  Parça ayarları ve karantina yönetiminden ayrı olarak, idarece grafik formatında detaylı özetleri ve istatistikleri görebilir.

  TrustPort Sunucular
  TrustPort sunucular işletmenin yerel ağ alanında Windows dosya sunuculara depolanan ve kopyalanan dosya ve dokümanlarda bulunan virüs problemlerini çözer.

  TrustPort Sunucu Antivirüs
  Dosya sunucularda depolanan verinin kalıcı korumasını sağlayacak bir antivirüs programıdır. Önceden bilinmeyen problemli kodu tespit etmek için etkin sezgisel metotları ve sanal bilgisayar teknolojisi özeliklerini taşır.

  TrustPort Antivirüs, dört motor içermektedir, bu özelliğiyle %100 sonuç sağlayan tek üründür.

  TrustPort Firewall
  Yetkisiz girişlerin engellenmesi, sunucu korumasının temel parçasıdır. Kullanıcılar özel bir tipte iletişime izin vermek ya da bunu dışarıda bırakmak için tespit edilen güvenlik ayarlarını kullanabilir ya da özel filtreleri tanımlayabilirler.

  Sürüm : 5.1.0.1579

  Boyut : 117 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 60 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : TrustPort

  [​IMG]


  TrustPort Internet Gateway 5.1.0.1579
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - TrustPort Internet Gateway Forum Tarih
TrustPort PC Security 2010 5.0.0.4069 İndir Güvenlik Programları 16 Kasım 2009
TrustPort PC Security 2.0.0.1285 İndir Güvenlik Programları 2 Ağustos 2009
TrustPort WebFilter 5.1.0.1579 Download S-T 4 Şubat 2009
TrustPort PC Security 1.5.4.1064 Downlaod Güvenlik Programları 31 Ocak 2009
TrustPort Antivirus 2.8.0.1850 Downlaod Güvenlik Programları 31 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş