TrustPort Antivirus 2.8.0.1850 Downlaod

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  TrustPort Antivirus 2.8.0.1850 Downlaod konusu TrustPort Antivirus 2.8.0.1850 Downlaod

  Tanıtım:
  Üreticiden: TrustPort Antivirus, Windows çalışma istasyonlarını etkili bir şekilde bütün bilgisayar virüslerine karşı korumak ve sistemleri güvence altına almak amacıyla dizayn edilmiş günümüzün modern antivirüs programıdır. Çeşitli antivirüs tespit testlerinde, çeşitli tepe noktalarına ulaşılması bunun kanıtıdır. TrustPort Antivirus, modern antivirüs programlarının içerdiği, antispam, antivirüs izleme, gelen iletilerin izlenmesi, internette sörf esnasında http protokolünün izlenmesi ve casus yazılımlara karşı korunmak amacıyla oluşturulan standart araçları barındırır. Eşsiz tespit özelliklerini, dünyaca ünlü üreticilerin eşsiz niteliklere sahip tarama motorları bileşenlerine borçludur.

  TrustPort Antivirus dünyaca ünlü üreticilerin (AVG, Norman, Dr.Web, VirusBlokada ve Ewido) gelişmiş tarama teknolojilerini kullanarak dizayn edilmiştir.

  İçerik:

  Antivirüs ve Antispam koruması
  Yerleşik koruma
  Talep edildiğinde tarama
  Gelen ileti taraması
  İnternetten yüklenen dosyaların taranması
  Karantina
  Planlama
  Düzenli güncelleme
  Detaylı istatistikler ve oturum açma

  Gerçek Zamanlı Koruma
  Erişime açık koruma, kullanıcının herhangi bir esnada üzerinde çalıştığı her şeyi, tüm açılmış dosyaları izler ve kontrol eder. Kullanıcının sistemde virüs bulaşmış bir dosyayı açması halinde, antivirüs koruması yerleşik korumanın da yardımı ile kullanıcıya belirli dosyanın enfekte olduğunu belirterek anons edecektir. Akabinde virüs bulaşmış dosyaya ne olacağı yapılanmaya bağlı olarak değişir.

  Talep Edildiğinde Tarama
  Kullanıcıya belli başlı dosyaları ve bireysel sabit diskleri elle tarama olanağını verir. Prosedür görev çubuğundan veya bireysel dosyaların içerik menüsünden başlatılabilir. Virüs bulaşmış dosya bulunduğunda, program kullanıcının önceden belirlediği eylemi harekete geçirir.

  İnternet Taraması
  Sistemin ağa bağlandığı anda, internet tarayıcı tüm enfekte haldeki dosyaları sabit diske yerleşmeden ortaya çıkarır ve bertaraf eder. İnternet tarayıcı takip eden üç bölümden oluşmaktadır:
  E-posta antivirüs koruması
  E-posta antispam koruması
  Web taraması

  Karantina
  Asıl amacı program tarafından yakalanan virüs bulaşmış dosyaları izole etmektir. Bu dosyalar silinebilir veya yenilenebilir. Virüs bulaşmış her dosya takip eden bilgileri içeren bir rapor ile gelir: dosya ismi, saat ve tarih, karantinaya ve orijinal bölgeye transfer saati ve tarihi.

  Tarama Motorları
  Programın kalbinde dünyaca ünlü üreticilerin antivirüs ve anticasus yazılım tarama motorları yatmaktadır. Bu motorların maksimum entegrasyonu zararlı kodlamalara karşı en yüksek olası koruma anlamına gelmektedir. Üstünlükleri eşsiz teknolojilerine bağlıdır. Örnek olarak formül analizi ve sanal bilgisayar, bilinmeyen ve virüs veritabanına eklenmemiş virüsleri tanımlama yetisine sahiptir. Bu sayede potansiyel salgınlara karşı ilk etaplarda bile koruma sağlanır. Programda kullanıcı hangi motora hangi tarayıcıyı atayabileceğini kendi belirleyebilir. Kullanıcı kendi ihtiyaçlarına göre antivirüs programını şekillendirir.

  Günlük Kayıt
  Kullanıcıya üzerinden geçilen aktiviteler ve operasyonlar ile ilgili bilgileri kazandırmayı sağlayan etkili bir özelliktir. Kullanıcı geriye dönük bilgiyi temel alarak sistemini veya antivirüs programını yakından izleyebilir.

  Programlama
  Kullanıcı planlayıcıyı, antivirüs programı kendini güncelledikten belirli bir zaman sonra şekillendirebilir. Bu özellik ihtiyaca göre arttırılabilir veya talep doğrultusunda açık bir şekilde kullanılabilir.

  Merkezi Yönetim
  TrustPort Antivirus merkezi raporu, TrustPort yönetimi ile uyumludur. Yöneticilere, istasyonların aktivitelerini uzaktan ağları içerisinden tamir ve izleme olanağı sunar.

  %100 koruma sağlayan tek üründür ve birçok ödüle sahiptir.

  Düşük konfigürasyonlu bilgisayarlarda, işlemcinin ağırlaşmasına karşın, aktif motor sayısı azaltılarak kullanılmalıdır. Tarama zamanında, çalışan motorun artırılması tavsiye edilmektedir.

  Server Management programı ile merkezi yönetim ve raporlama sağlanmaktadır.

  Sürüm : 2.8.0.1850

  Boyut : 129 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : TrustPort a.s.


  [​IMG]


  TrustPort Antivirus 2.8.0.1850
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - TrustPort Antivirus 1850 Forum Tarih
TrustPort Antivirus 2.8.0.1835 Download Güvenlik Programları 31 Ocak 2009
TrustPort PC Security 2010 5.0.0.4069 İndir Güvenlik Programları 16 Kasım 2009
TrustPort PC Security 2.0.0.1285 İndir Güvenlik Programları 2 Ağustos 2009
TrustPort WebFilter 5.1.0.1579 Download S-T 4 Şubat 2009
TrustPort Internet Gateway 5.1.0.1579 Downlaod S-T 4 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş