TRT'den, Doğan Grubu'na büyük rest!

'Magazin Haberleri' forumunda Mavi_inci tarafından 28 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  TRT'den, Doğan Grubu'na büyük rest! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  TRT, adeta kendisine cephe alan Doğan Grubu'na büyük bir rest çekmeye hazırlanıyor. Tufan Türenç'in yazısı ipleri kopma noktasına getirdi. İşte Haber 7'nin ulaştığı bilgiler ve iddialar...

  Daha önce reyting ölçümlerinde haksızlık yapıldığını düşünerek AGB'yi yok sayıp, reyting ölçümleme sisteminden ayrılan TRT'nin şimdi de Doğan Grubu'na karşı 'ticari tavır' alma hazırlığında olduğu ileri sürüldü.

  TRT'nin, Doğan Grubu'nun sahibi olduğu D-Smart Yayın Platformu'ndan 12 TV kanalı ve 6 radyosuyla birlikte tümüyle çekilmeyi düşündüğü iddia ediliyor.

  KURUM SICAK BAKIYOR

  Son olarak Hürriyet Gazetesi yazarı Tufan Türenç'in "kadrolaşma" ve "yandaş basın" iddialarından sonra, TRT'nin böyle bir karar alınmasının eşiğinde olduğu konuşuluyor. Haber 7'nin ulaştığı bilgilere göre D-Smart'tan çekilme kararına Doğan Grubu'nun hedefindeki isim olan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in yanı sıra TRT Yönetim Kurulu da büyük oranda sıcak bakıyor.

  ŞAHİN: TEPKİMİZ DAHA DA SERT OLACAK

  Dün akşam ÜLKE TV'de yayınlanan "Aslında Ne Oldu?" programına telefonla bağlanan ve Doğan Grubu'nun kendilerine yaptığı haksız suçlamalara tepki gösteren TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, Doğan Grubu'nu işaret ederek, "Tüm bunlara rağmen eğer söz söylemeye çalışırlarsa tepkimiz daha da sertleşecek" demişti.

  Şahin'in "tepkimiz daha da sertleşecek" sözleri, Ankara ve medya dünyasını çalkalayan "TRT D-Smart'tan çekiliyor" iddiasını güçlendiriyor.

  12 TV KANALI, 6 RADYO

  TRT Kurumu'nun D-Smart Platformu'nda, TRT 1, TRT Haber, TRT 6, TRT 3, TRT 4, TRT Türk, TRT HD, TRT 5 Anadolu, TRT Müzik, TRT Turizm ve Belgesel, TRT Avaz, TRT Arapça olmak üzere 12 televizyon kanalı ile TRT Radyo 1, TRT Radyo 6, TRT FM, TRT Gap Radyo, TRT 3 Radyo, TRT 4 Radyo'dan oluşan 6 radyosu yayın yapıyor.

  Haber 7
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - TRT'den Doğan Grubu'na Forum Tarih
TRT'den makas Magazin Haberleri 22 Ekim 2009
Doğanın korunması slogan örnekleri Güzel Sözler-Mesajlar 26 Ocak 2017
Doğanın yok oluşu konulu kompozisyon Edebi Türler Halk Edebiyatı 27 Mart 2014
Hande Doğandemir Kimdir, Hande Doğandemir Biyografisi Sanatçı Tanıtımları 23 Temmuz 2013
Yeni Doğan Bebekler İçin Patikler El İşi Çocuk Bebek Örgüleri 17 Aralık 2012

Bu Sayfayı Paylaş