Tropik Fırtına (Trophic Thunder) 2008

'Sinema Film Tanıtımları' forumunda Fatma tarafından 3 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Tropik Fırtına (Trophic Thunder) 2008 konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Dev bir oyuncu kadrosunun bir araya getirildiği
  TROPIC THUNDER - Tropik Fırtına
  10 Ekim 2008’de Türkiye Sinemaları’nda gösterilmeye başlanıyor...


  Ben Stiller’ın dördüncü kez yönetmenlik yaptığı 100 milyon dolar bütçeli “Tropic Thunder”, başrollerinde ünlü komedyenin kendisinin yanısıra Jack Black, Robert Downey Jr, Nick Nolte, Matthew McConaughey, Tom Cruise ve “Örümcek Adam” Tobey Maguire var.

  Bilindiği gibi Owen Wilson’da “Tropik Fırtına”nın oyuncu kadrosundaydı; Wilson eski sevgilisi Kate Hudson uğruna intihara kalkışınca bu film kadrosundan çıkmış oldu.

  “Tropik Fırtına”, “Film içinde film” mantığından yola çıkan bir komedi filmi... Filmde Tom Cruise film stüdyosu yöneticisi rolünde...

  Variety dergisi muhabirine, “Tropic Thunder”ın yüksek konseptli bir komedi çalışması olduğunu ve 1987 yılında oynadığı “Güneş İmparatorluğu - Empire of the Sun”dan beri bu proje üzerinde çalıştığını söyleyen Ben Stiller, yönetip oynamaya hazırlandığı projesi için şunları söyledi:

  “Bu komedide aksiyon filmlerinde oynayan aktörlere eğitim verilen dış dünyadan yalıtılmış Dale Dyle eğitim kampında iki hafta kaldıktan sonra yeniden topluma dönen oyuncuların topluma dönüşlerinden sonra karşılaştıkları zorluklar ve bocalama komedi kalıpları içerisinde anlatılır. Savaş filminde oynamaya başlayan aktörlerimiz, gerçek savaşı andıran koşullar altında kalınca eğitim kampında öğrendiklerine başvurmak zorunda kalır ve ortaya ‘film içinde film’ mantığında işleyen eğlenceli olaylar çıkar.”​
  Tropic Thunder”da Jack Black’in uyuşturucu tutkunu bir aktörü oynayacağı; Nick Nolte’un da bir yarbayı oynayarak daha önce “The Thin Red Line”daki rolünü hicvedeceği öğrenilmiştir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Tropik Fırtına (Trophic Forum Tarih
Tropik Fırtına: Al Bakalım Sinema Film Tanıtımları 16 Ekim 2008
Tropik fay fırtınası ölümlere neden oldu Yurt Dışı Haberler 18 Ağustos 2008
Tropikal Rüzgar Nedir Tropikal Rüzgarlar Nerelerde Görülür Doğa ve Bitkiler 10 Şubat 2014
Tropikal Ormanların Azalması Sonucunda Doğada Hangi Olumsuzluklar Meydana Geliyor Doğa ve Bitkiler 30 Ocak 2014
Tropikal İklimde Hangi Hayvanlar Yaşar Doğa ve Bitkiler 26 Ekim 2013

Bu Sayfayı Paylaş