Trojan Guarder Gold 7.92 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 16 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Trojan Guarder Gold 7.92 İndir konusu Trojan Guarder Gold 7.92


  Boyut : 1.67 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 40 kullanım

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP

  Üretici Firma : Your-Soft


  Tanıtım:
  Trojan Guarder Gold, bilgisayarınız üzerindeki truva atlarını, makro virüsleri, hatta yeni ve bilinmeyen zararlıları algılama ve temizleme özelliğine sahip, bir güvenlik yazılımıdır. Yazılım, Guard Ghost adlı bir sistemle sistem üzerinde çalışan tüm işlemleri denetlemekte, Windows dosyalarına ve açık portlara bulaşma riski olan internet solucanlarını ve truva atlarını tespit edip temizleyebilmektedir.

  Gerçek-zamanlı çalışma yeteneğine sahip olan yazılım truva atlarının bulunduğu bağlantıları engelleme ve yazılımlar yoluyla bulaşan zararlıları tespit edebilme yeteneğine sahiptir. Yazılımın IE Doctor adlı aracı ise java script ve activeX virüslerini bulma görevini gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu araç İnternet Explorer tarayıcısı üzerinden yapılan korsan saldırılarının da önüne geçebilmektedir.

  Trojan Guarder Gold yazılımının bilgisayar koruma ve yönetme araçlarından bir diğeri olan Windows Ghost aracı ise bilgisayar sistemini güçlendirme amacı taşımaktadır. Yazılımın bunların yanı sıra; bilgisayar açılışında kendiliğinden başlayan açılış uygulamalarını denetleme, sabit diski tarama, ağ koruması sağlama, anlık çalışan uygulamaları denetleme gibi ek özellikleri de mevcuttur.

  Kısıtlamalar :

  40 kullanım
  Sabit disk tarama özelliği devre dışı
  Kısıtlama ekranı

  Not : Yazılımın deneme sürümü yukarıdaki kısıtlamalarla birlikte kullanılabilmektedir. Bu kısıtlamalar olmazsızın yazılımı kullanmak isterseniz 49.95 dolar ödemeniz gerekmektedir.
  [​IMG]


  Trojan Guarder Gold 7.92
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Trojan Guarder Gold Forum Tarih
Mozilla'nın kendi sitesinde trojan! Mozilla Hakkında Her şey 9 Şubat 2010
The Cleaner 2010 v6.2.1.2024 bilgisayarınızı trojan, solucan (worm), keylogger, spywa Güvenlik Programları 3 Aralık 2009
ExoSyphen ExoVirusStop.v1. Series 60 cep telefonu ve veri, zararlı trojan ve virüsler Antivirüs Programları 20 Kasım 2009
Anti-Trojan Elite 4.7.5 İndir Güvenlik Programları 11 Kasım 2009
Trojan Killer 2.0.4.8 İndir Güvenlik Programları 5 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş