Tray Master 1.5 Download

'S-T' forumunda Siraç tarafından 21 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Tray Master 1.5 Download konusu Tray Master 1.5 Download

  Sürüm : 1.5

  Boyut : 1.54 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/2003/XP

  Üretici Firma : Enplase Research

  Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz


  Tanıtım:
  Tray Master ile sık kullandığınız ya da elinizin altında olması gereken programlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Program sistem tepsisine (saatin yanı) yerleşerek çalışır. Farenin sağ tuşuyla simgeye tıkladığınızda açılan pencereden Desktop/Masaüstüne geldiğinizde, masaüstünde bulunan tüm dosya, program ve kısayolları tek bir yapı içinde alt alta görebilir ve buradan daha rahat ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca programa sizde, daha hızlı ve kolay yoldan erişmek istediğiniz dosya ve klasörleri atayabilirsiniz. Bu sayede sürekli kullandığınız dosya ve klasörlere daha hızlı erişebilirsiniz.

  Programın basit ve ayrıntı içermeyen yapısıyla sık kullandığınız dosyalara daha hızlı erişebilirsiniz. 'Add new item/Yeni parça ekle'ye tıkladığınızda karşınıza gelen küçük pencere içinde açmak istediğiniz dosya ve klasörleri isim ve konumunu girerek oluşturabilirsiniz. Örneğin, sık kulandığınız bir grafik programını buraya belirterek, programı buradan daha kestirme bir şekilde açabilirsiniz.

  Kullanıcı dostu arayüz, basit yapısı ama kullanışlı özelliğiyla denemeye değer bir program.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 19.95$'dır.


  [​IMG]


  Tray Master 1.5
   

Bu Sayfayı Paylaş