Trabzonspor'un kader sınavı

'Trabzonspor' forumunda Dine tarafından 18 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Trabzonspor'un kader sınavı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Trabzonspor'un kader sınavı


  [SIZE=+0][/SIZE]Bordo-Mavililer için Galatasaray maçı büyük bir önem taşıyor. Fırtına kazanırsa üst sıralarla aradaki farkı kapatmayı başaracak, camiada herkesin kredisi artacak. Aksi halde...

  [​IMG]
  [SIZE=+0][/SIZE]Karadeniz temsilcisinde zorlu Galatasaray sınavı, 3 puan dışında kelimenin tam anlamıyla bir dönüm noktası niteliğini taşıyor. Geçtiğimiz sezon yakaladığı havayı bu sezon yaşadığı sıkıntılar sebebiyle kaybeden Bordo-Mavililer’de bir çok birimin kredisi İstanbul’da alınacak sonuca bağlı. Teknik direktör Hugo Broos’un ilk ‘büyük’ maçında nasıl bir performans ortaya koyacağı merakla beklenirken, 3 puan Belçikalı’yı rahatlatacak, olası bir kayıp ise “Ben gemiyi terk etmem” açıklamasına rağmen kendisini köşeye sıkıştıracak. Avrupa’ya çok erken veda eden, bu sebeple maddi-manevi büyük kayıp yaşayan Karadeniz temsilcisi, üst sıralardan kopmamak için de kazanmak zorunda.

  Yarıştan kopabilir

  Daha ligin başında ikinci sıradaki Galatasaray’ın 7 puan gerisine düşen Trabzonspor, kazanamazsa rakiplerinden birine karşı farkı kapama şansını da yitirmiş olacak. Bu durum şüphe yok ki yönetimin de elini güçsüzleştirecek. Aralıkta yapılacak kongre öncesinde muhalif kanadın Trabzonspor’un kötü saha sonuçlarına paralel olarak sesini daha da yükseltmesi bekleniyor.
  [​IMG]


  Kaynak:Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş