Trabzonspor'dan EURO 2016'ya gönderme!

'Trabzonspor' forumunda KaRDeLeN tarafından 8 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Trabzonspor'dan EURO 2016'ya gönderme! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bordomavi.net, Trabzon'un 2016 aday şehirleri arasında olmamasına esprili bir tepki gösterdi.  Kısa bir süre önce Futbol Federasyonu, 2016’ya aday şehirleri açıklamış, bu kentler arasında Trabzon’un yer almaması büyük yankı uyandırmıştı.

  Bu gelişmenin ardından şehrin önde gelen sivil toplum örgütlerinin yanı sıra Trabzonspor camiası da tepki vermiş, hatta FANATİK’te yayınlanan röportajında teknik direktör Şenol Güneş durumu, bir ‘ihanet’ olarak nitelendirmişti.

  Bu konuda eski bir Trabzonspor başkanı ve Trabzonlu olan Spor Bakanı Faruk Özak’ın tavrı da ciddi şekilde eleştirilmiş, olayın sadece Trabzon değil, tüm Karadeniz Bölgesi’ne yapılmış bir haksızlık olduğunun altı çizilmişti. Konuyu unutmamak ve unutturmamakta kararlı olan Trabzonspor taraftarları, olaya farklı ve esprili bir açıdan yaklaştı. Bordomavi.net isimli taraftar oluşumu, Trabzon’un 2016’ya tek başına adaylığını açıkladı! Resmi adaylık logoları da hazırlayan taraftarlar, böylece hem federasyona hem de Bakan Özak’a anlamlı mesajlar yolladı.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş