Topun İkinci Zıplayışı Kitabı Ronald Cohen

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda SeLeN tarafından 31 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Topun İkinci Zıplayışı Kitabı Ronald Cohen konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Topun İkinci Zıplayışı - Ronald Cohen Kitap Tanıtımı - Kitap Özeti - Topun İkinci Zıplayışı Kitabı Hakkında

  Kitap Hakkında


  Topun İlk Zıplayışını' herkes görebilir. Belirsiz olan ikinci zıplayışıdır. Dünya' nın önde gelen özel sermaye yatırımcılarından biri olan Ronald Cohen, girişimcilerin mücadelesinin bu belirsizlikten yararlanmak olduğunu savunmaktadır. Buna göre, sadece belirsizlik durumlarında önemli kazançlar elde edilebilir.

  'Topun İkinci Zıplayışı', Cohen' in Apax Ortaklığı' nı, Avrupa' da yerleşik en büyük küresel özel sermaye yatırım şirketlerinden biri haline getirdiği 33 yılın özünü oluşturmaktadır. 2005 yılında görevinden ayrıldığında Apax' ın yönetimi altında 20 Milyar Doların üzerinde yatırım ve sekiz ülkede ofisi vardı. Cohen, burada Apax' ın Dünya çapında girişimci şirketleri desteklemesini yazmaktadır ki, aralarında AOL, Apple, Computacenter, Tommy Hillfiger, Inmarsat, Kabel Deutschland, Calvin Klein, Mölnlyke, Panrico, PPL Therapeutics, Q-cell, Travelex, Waterstone's, Virgin Radio, Vueling ve Yell bulunmaktadır.

  Risk ve Fırsatlar hakkında kaynağından bilgiler veren bir kılavuz olan bu kitabın, girişimciler ve girişimciliğe ilgi duyanlar tarafından okunması gerekmektedir.

  Kitap Künyesi

  Topun İkinci Zıplayışı - Ronald Cohen
  · Mikado Yayınları
  · Basım Tarihi : 08 - 2010
  · ISBN : 978 605 595 0590
  · Sayfa Sayısı : 280
  · Etiket Fiyatı : 19.00 TL

  Kitap Ön Yüzü

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş