Topaloğlu Tatlıses'e lafı yedirecek!

'Magazin Haberleri' forumunda YeSS tarafından 17 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. YeSS

  YeSS Üye

  Topaloğlu Tatlıses'e lafı yedirecek! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Topaloğlu Tatlıses'e lafı yedirecek! İbrahim Tatlıses'in Yıldız Tilbe'yi konuk ettiği programın yankıları sürüyor. Tatlıses'in yayından kaldırılan programda küfür ettiği iddia edilen yapımcılar ayaklandı. Topaloğlu ailesi dava açmaya hazırlanırken en sert tepki uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu'ndan geldi.

  Kanal 1'de yayınlanan Heyacanlı adlı magazin programında Tatlıses'i Yıldız Tilbeyi, konuk ettiği programda söyledikleri için eleştiren Mustafa Topaloğlu, "Eğer o sözler kardeşim için söylenmişse, o sözleri ona yalatırım" dedi.
  Kendisi de dahil Tatlıses'inde pavyonlarda çalıştığını söyleyen Topaloğlu, bunun utanılacak bir tarafının olmadığını söyledi.
  İşte Topaloğlu'nun o sözleri;
  "ÇİRKİN BİR EGOSU VAR"
  Onun o günkü ağzından çıkan kelimeyi, boşta çıkardı yani bir boşlukta söyledi. Ama içinde olmasa söylemezdi demek ki içinde öyle bir şey vardı. İçinde daha kendini yenememiş, egolarının çirkinliği var. Çirkin bir ego var onda. Onun hayatta kimseyi sevdiğimi inanmıyorum. O aşık olduğu bayanları bile sevmiyor o sadece kendini seviyor.
  "NE YANİ ONLAR CANAVAR MI?"
  Kendisi de oralardan geldi. Neye istinaden ölmüş bir insanın arkasından böyle bir şekilde! Ne yani o insanlar Yıldız Tilbe'yi zorla mı tutuyor orada. Onunla bir tartışması oldu, kavganın neden çıktığını da bilmiyorum. Onların elinden aldım, sanki canavarların elinden aldım. O şirket bu kadar sanatçıya hizmet etmiş.
  "O SÖZLERİ ONA YALATIRIM"
  Benim kardeşim o. Yani zannetmiyorum onun adına böyle bir söz kullandığını. Eğer bu kelimeyi kullanmışsa, o kelimeyi ona yalatırım. İnşallah, onu kastederek söylememiştir. Eğer onu kastederek söylemişse, o zaman görürüz. Ruhu donar bizi tanırsa.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Topaloğlu Tatlıses'e lafı Forum Tarih
Çağlayan Topaloğlu Aşkın Yakar Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 29 Mart 2012
Çağlayan Topaloğlu şarkısı aşk aşk aşk şarkısı sözleri Yerli şarkı sözleri 27 Mart 2012
Birol Topaloğlu Kıyı Boyu Karadeniz 2011 Albümü Albüm Tanıtımları 4 Ocak 2011
Dereyurt Topaloğlu İlköğretim Okulu Hayrat Trabzon Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 24 Temmuz 2010
Mustafa Topaloğlu Keyf 2010 Albümü Albüm Tanıtımları 16 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş