Tommy hilfiger ilkbahar-yaz

'Populer markalar & Moda' forumunda UquR tarafından 18 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Tommy hilfiger ilkbahar-yaz konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  TOMMY HILFIGER
  İLKBAHAR-YAZ

  Baja Plajı ile Napa Vadisi’nin eşsiz güzelliğinden ve Berkeley Üniversitesi’nin tarzından ilham alınarak hazırlanmış. Hilfiger Denim’in yeni koleksiyonunda yer alan dar paçalı Victoria modeli, kadınların kalça hatlarını daha biçimli gösteriyor. Erkeklerde ise pantolon paçaları daralırken, ağları düşüyor. Yeni sezonda ekose desenler, tüm ürünlerde yer alıyor.

  Tommy Hilfiger 2007 ilkbahar-yaz kadın koleksiyonu üç ayrı grupta toplanmış. Yeni sezonda kırmızı ve mavi gibi geleneksel Tommy Hilfiger renklerinin yanı sıra beyaz, yeşilin farklı tonları, özellikle haki zemin üzerine uygulanan turuncular da sıkça kullanılmış.

  Napa Vadisi’nin doğal güzelliğini yansıtan ilk grupta üzüm bağlarından esinlenilerek uygulanan nostaljik ve otantik baskılar dikkat çekiyor. Berkeley Üniversitesi’nden esinlenerek hazırlanan diğer grup, asi ve eğitimli kadını ifade ediyor. Geniş bir gömlek yelpazesi sunan koleksiyonda farklı kesim ve kumaşlarla tasarlanmış pantolonlar da yer alıyor. Baja esintisinin fazlasıyla hissedildiği üçüncü grupta ise güçlü baskılar ve canlı renklerin hakimiyetinde şal desenleri dikkat çekiyor.

  [​IMG]
  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş