Tolca İlköğretim Okulu Konya Hüyük

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 29 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Tolca İlköğretim Okulu Konya Hüyük konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Tolca İlköğretim Okulu Hakkında - Tolca İlköğretim Okulu Tanıtım - Tolca İlköğretim Okulu Resimleri - Tolca İlköğretim Okulu İletişim


  Tolca İlköğretim Okulu Konya Hüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tolca İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tolca İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tolca İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tolca İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Tolca İlköğretim Okulu Hakkında Bilgi:

  Okulumuz tek katlı, geniş bahçesi olan, 4 derslik, 1 küçük idareci odasından oluşmaktadır. 1., 2., 3. sınıf birleştirilmiş sınıf ilköğretim okuludur. 4., 5. sınıflar ve yukarısı Kıreli’ye taşımalı gider. Bir de 18 kişilik anasınıfımız ve usta öğreticimiz vardır. Toplam 35 öğrencimiz vardır. Okulumuzun 1 sınıf öğretmeni ve 1 de Anasınıfı öğretmeni normu vardır. Okulumuz sobalıdır. 2 oda 1 mutfaktan oluşan lojmanımızda vardır. Okulumuzda İnternet bağlantımız yoktur. En son 2007 yılında tamir ve bakımdan geçmiş eksiği bulunmamaktadır.

  Tolca İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KONYA / HÜYÜK
  Adı: TOLCA İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Tolca Köyü Hüyük
  Telefon Numarası: 3325474066
  Faks Numarası:
  E-mail Adresi:
  712333@meb.k12.tr
  Web Adresi: -

  Tolca İlköğretim Okulu Resimleri:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş