Ticari Muhasebe Programı ( Ön muhasebe)Beta 1.0 İndir

'S-T' forumunda Siraç tarafından 22 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Ticari Muhasebe Programı ( Ön muhasebe)Beta 1.0 İndir konusu Ticari Muhasebe Programı ( Ön muhasebe)


  Boyut : 5.84 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows XP

  Üretici Firma : Ticari Muhasebe


  Tanıtım:
  Ticari Muhasebe Programı access veritabanı kulanılarak Visual Basic programlama dili ile yazılmış olup Cari , Stok, Faturalar , Üretim, Bankalar, Alınan Çekler, Verilen Çekler, Alınan Senetler, Verilen senetler ve Kasa olmak üzere on modülden oluşmaktadır.

  Küçük ve Orta Ölçekli firmaların ön muhasebe ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirmeyi düşündüğümüz bu programdaki amaç muhasebenin kolay bir şekilde uygulanabilirliğini ortaya koymaktır. Bu program bir firmanın muhasebe konusunda tüm ihtiyaçlarını kolay ve hızlı bir şekilde karşılayabilmektedir.

  Ücretsiz olarak sizlerin kullanımına sunulan bu beta sürüm istekleriniz doğrultusunda geliştirilecektir. Başlangıçta tek kullanıcılı olarak hazırlanmış ve elden geldiğince kullanımı basitleştirilmiş ve sadeleştirilmiştir.


  Kasa Modülü : Nakit Giriş ve Çıkışlarının takip edildiği bölüm


  Cari Hesaplar Modülü: Firmalara ait Borç ve Alacak durumları, Hesap hareketleri, cari ekstrelerin hazırlandığı bölüm


  Faturalar Modülünde :Alış, satış, alış iade, satış iade faturaları girişi, fatura yazdırma ve raporlama işlemlerinin yapıldığı bölüm


  Stok Modülünde: Giren çıkan mal takibi, Dönem sonu mal stoku ve maliyeti hesaplama, firma stok değeri vs.. yer almaktadır.


  Üretim Modülünde: İmalat işi ile uğraşan firmalarda hammadde ve mamüllerden üretimi bilgisayar ortamında önceden oluşturulmuş üretim formüllerine göre yapıldığı bölümdür.


  Alınan ve verilen Çekler: Portföydeki çekler, talsildeki çekler, tahsil edilen çekler, iade edilen çeklerin kaydedildiği ve takip edildiği bölüm


  Alınan ve verilen Senetler: Portföydeki senetler, talsildeki senetler, tahsil edilen senetler,iade edilen senetlerin kaydedildiği ve takip edildiği bölüm


  Bankalar: Banka Hareketlerinin izlendiği ve raporlandığı bölümdür.


  KDV: Firmanın aylık KDV durumunu göstermektedir.


  Yazılımın kurulabilmesi için aşağıdaki şifreyi kurulum esnasında ilgili kutucuğa girmeyi unutmayınız.

  Program şifre: A3767


  Ticari Muhasebe Programı ( Ön muhasebe)
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş