Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Hakkında - Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Tanıtımı - Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Resimleri

  [​IMG]


  Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Tekirdağ Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TEKİRDAĞ / ÇORLU
  Adı: TİCARET VE SANAYİ ODASI İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: NUSRATİYE MAH.EMLAK KONUTLARI ÇAMLIBEL CAD.


  Telefon Numarası: 2826732063
  Faks Numarası: 2826732063


  OKULUMUZUN TARIHÇESI


  Okulumuz Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılıp Milli Eğitim Bakanlığına teslim edilmiş ve 2004-2005 öğretim yılında eğitim öğretime başlamıştır. Okulumuz şu anda 1 Müdür , 2 Müdür Yardımcısı , 34 Öğretmen ve 439 erkek,417 kız olarak toplam 856 öğrenci ile eğitim ve öğretime devam etmektedir.

  » OKULUMUZ HAKKINDA

  Okulumuz zemin + 2 kattan oluşmaktadır. Okulumuz 2. kademesi 2010–2011 Eğitim-Öğretim Yılı’nda sınıf sisteminden derslik sistemine geçmiştir.

  Ayrıca okulumuzun elektriği mevcut olup kalorifer ile ısıtılmaktadır. Kanalizasyon bağlantısı bulunmaktadır.

  *
  Dershaneler :

  Son yapılan düzenlemeye göre okulumuzda; 15 adet 1. kademe sınıfı, 2 adet Türkçe dersliği, 2 adet Matematik dersliği, 2 adet İngilizce dersliği, 1 adet Sosyal Bilgiler dersliği, 2 adet Teknoloji Tasarım atölyesi, 1 adet Görsel Sanatlar atölyesi, 1 adet Müzik dersliği, 1 adet Din Kültürü dersliği, 1 adet Bilişim Teknolojileri sınıfı, 1 adet Fen ve Teknoloji laboratuarı ve 1 adet Fen ve Teknoloji dersliği, 1 adet Beden Eğitimi dersliği, 1 adet Spor odası ve 2 adet Ana sınıfı bulunmaktadır.
  *
  Laboratuar (araç-gereç durumu) : Ders araç-gereçleri,laboratuar masaları,projeksiyon makinesi ve bilgisayar bulunmaktadır. Bilgisayar Teknolojileri sınıfında 37 adet bilgisayar,1 projeksiyon makinesi bulunmaktadır.
  *
  Okul ve Sınıf Kitaplıklar : Okulumuzda okul kitaplığı (Kütüphane) düzenlenmiştir. Her sınıfta sınıf kitaplıkları bulunmaktadır.
  *
  Atölye Durumu : Okulumuzda 2 Teknoloji Tasarım Atölyesi, 1 Görsel Sanatlar Atölyesi bulunmaktadır.
  *
  Depo, Ambar ve Arşiv : Arşiv odamız bulunmaktadır.
  *
  Spor Salonu : Okulumuzda çok amaçlı kullanıma hazır bir salonumuz vardır .
  *
  İdare Odaları : 1 Müdür, 2 Müdür Yardımcısı Odası , 1 Memur Odası , 1 Rehberlik Psikolojik Danışma Odası, 1 Öğretmenler Odası ,1 Destek Eğitim Odası,1 Okul-Aile Birliği Odası bulunmaktadır.
  *
  Diğer Sosyal Faaliyetler İçin Ayrılmış Yerler : Toplantı Salonumuzda 1 adet projeksiyon makinesi ve öğrencilerimizin çalışmalarını rahatça sergileyebileceği sahne düzeni ve ses sistemi mevcuttur ve çeşitli etkinlikler yapılabilmektedir
  *
  Bahçenin Alanı : Bahçede 8000 m2 oyun alanı vardır. Bahçe ihata duvarı ile çevrilmiş olup korunmaktadır. Ağaçlandırma çalışmaları ve bahçe düzenlemesi mevcuttur. Bahçe içerisinde basketbol ve futbol sahası vardır.


  » HEDEFLERİMİZ

  · Öğrencilerimizin Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, Türk Milletinin ahlaki insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen; ailesini, vatanını, milletini seven; hür ve bilimse düşünce gücüne sahip, insan haklarına saygılı, kendinin ve toplumun mutluluğuna katkıda bulunacak birer meslek sahibi yapabilmektir.  · Ayrıca, Türk toplumunun refah ve mutluluğunu artırabilmek için örencilerimizi beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bakımından dengeli ve sağlıklı şekilde gelişmiş bir kişiliğe kavuşturmak, kendi haklarını savunan, başkalarının haklarına saygı gösteren, kendini ve düşüncelerini en iyi ifade edebilen birer birey olarak yetiştirmektir.

  VIZYONUMUZ


  Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu çalışanları olarak vizyonumuz;  · Yeni yüzyılın gereklerini yerine getiren bir kurum olarak çağdaş ve bilgi birikimlerini gerçek hayatla birleştiren mutlu bireyler yetiştirerek,

  · Evrensel ilkeler ışığında, Atatürk’ün gösterdiği yolda ilerleyen nesiller yaratmaya katkıda bulunmaktır.

  Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu olarak vizyonumuz doğrultusunda yapabileceklerimizi tüm paydaşlarımızla paylaşmaya hazırız.

  MISYONUMUZ

  Milli Eğitimin Temel Amaçları Doğrultusunda;

  Çağdaş ve uluslararası standartlardaki donanımlarımız ve bilimin ışığında sürekli gelişen yetkin eğitim kadromuzla, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumları arasında yer almaktadır.


  http://i52.tinypic.com/2h5lafk.jpg

  Detaylı Bilgi için Tıklayınız

  webrehberi.biz
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş