The Undertaker (The Undertaker Kimdir? - The Undertaker Hakkında)

'Yerli - Yabancı Sporcular' forumunda YAREN tarafından 2 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. YARENN

  YARENN Üye

  The Undertaker (The Undertaker Kimdir? - The Undertaker Hakkında) konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mark Calaway
  [​IMG]

  Mark Calaway sahne ismiyle
  The Undertaker (d. 24 Mart 1962), Amerikalı.
  Calaway, 1990 Survivor Series ile WWE kariyerine başladı. Undertaker ismiyle dövüşen güreşçi 4 kez WWE şampiyonu, 6 kez Dünya Tag Team şampiyonu, bir kez de Hardcore Şampiyonu oldu. 2007 Royal Rumble galibi olan Undertaker, gelmiş geçmiş en iyi güreşçilerden biridir. Kardeşi Kane ile Brothers of Destruction tag team takımını kurmuştur
  Wrestlemania'da 15-0'lık yenilmezlik rekorunu elinde bulunduran güreşçi, yaklaşık 17 seneden beri WWE'de dövüşerek en uzun süredir bu sporu faal bir şekilde devam ettiren sporculardandır. Batista'yı SmackDown'da ki en önemli rakibi olarak görmektedir. Ki Wrestle Mania'da da dövüşmek için 3 şampiyonun arasından onu seçmiştir. Batista'da Undertaker'la dövüşebilen yegane dövüşçülerdendir. Birkaç kez Batista ile tag team maçlarına da çıkmıştır. WCW Şampiyonluğu da vardır.Kendisi Death Valley(Ölüm Vadisi)'nden gelmiştir.
  WrestleMania 23'te Dünya Ağır Siklet kemerini Batista'dan almıştır.Bu iki güreşçi wrestlemania 23 'ün rövanşı Backlashta karşılaşmıştır. Batista ile Undertaker hakemin 10'a kadar saymasına rağmen kalkamamış ve Undertaker Dünya Ağır Siklet kemerini elinde tutmuştur.
  Haftalık "Smackdown!" programında Batista ile yaptığı Steel Cage maçında beraberlikler ayrılmış ama sonra Mark Henry gelip maçtan sonra ona saldırmıştır.Bu fırsatı kaçırmayan Money In The Bank şampiyonu Edge hakkını kullanarak yeni World Heavyweight Champion'u olmuştur.sonra gözden kaybolmuştur. Eylül ayında yapılan Unforgiven programında geri dönen Undertaker 16 eylül gecesi onun sakatlanmasına neden olan güreşçi Mark Henry'le maça çıkmıştır ve bu maçı kazanmıştır.Undertaker, Dünya'nın en iyi güreşçilerinden biridir.
  güreşçidir
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Undertaker (The Undertaker Forum Tarih
Tiyatro Telefonu (Théâtrophone) Hakkında Bilgi Tiyatro ve Skeçler 22 Temmuz 2012
RedCrab (The Calculator) Ücretsiz Gelişmiş Hesap Makinası Q-R 20 Ocak 2011
Kakao Ağacı (Theobroma cacao) Doğa ve Bitkiler 6 Temmuz 2009
Şampiyon (The Wrestler) Filminin Afişi Sinema Film Tanıtımları 24 Mart 2009
Themis (Themis Kimdir? - Themis Hakkında) Biyografi & Otobiyografi 11 Ekim 2008

Bu Sayfayı Paylaş