The Hunger Games Filmi

'Sinema Film Tanıtımları' forumunda KaRDeLeN tarafından 24 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  The Hunger Games Filmi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  The Hunger Games - Açlık Oyunları Filmi -The Hunger Games -The Hunger Games Konusu-The Hunger Games Resimleri-The Hunger Games Vizyon Tarihi-The Hunger Games

  [​IMG]

  Yapım:
  2011, 2013 ~ ABD
  Tür:
  Aksiyon, Dram, Gençlik, Gerilim, Gizem, Macera, Romantik
  Senaryo:
  Suzanne Collins
  Senaryo (Kitap):
  Suzanne Collins
  Yapımcı:
  Nina Jacobson

  Oyuncular:

  * Katniss Everdeen:16 yaşında,siyah saçlı,gri gözlüdür.Babası madencidir ve babası ölünce ailesini ayakta tutmak için avlanmak,parası olmadığı için değiş tokuş yapmak durumundadır.Annesi babası ölünce hayattan kopmuştur.11 yaşından beri annesine ve kardeşine o bakıyor.Daha sonra açlık oyunlarına kızkardeşi Primrose seçilince,onun yerine açlık oyunlarına katılır.Ok atmakta çok ustadır ve bitkileri tanır.

  * Peeta Mallark:16 yaşında,sarı saçlı,mavi gözlüdür.Babası fırıncıdır.Hayatı boyunca hiç avlanmamış ve ailesine bakmak durumunda kalmadan,rahat içinde yaşamıştır.Fırıncıda çalışırken sürekli ağır ekmek sepetlerini kaldırdığı için güçlü kollara,pastaları süslediği için de iyi bir kamuflaj yeteneğine sahiptir.İki tane ağabeyi vardır.Açlık oyunlarına seçilince,kimse onun yerine geçmeye gönüllü olmamıştır.Katniss'e aşıktır.Aşkını ilk defa Capitol'de açıklar.

  * Gale Hawthorne: Gale,aynı Katniss gibi,siyah saçlara ve gri gözlere sahiptir.18 yaşındadır.Avcılıkta,ok atmada,iz kaybettirmede en iyisidir.Babası Katniss'in babasıyla beraber maden kazasında ölünce,3 erkek kardeşine ve annesine bakmak için avlanmak ve değiş tokuş yapmak zorundadır.Zaman içinde Katniss'le iyi anlaşmaya başlarlar ve dost olurlar.Evlerine beraber yiyecek götürürler.Gale çok yakışıklıdır ve okuldaki tüm kızlar onun peşinden koşmaktadır.Ancak o,Katniss'e aşıktır.Katniss ise duygularından emin değildir.

  * Primrose Prim Everdeen: Katniss'in kızkardeşidir.12 yaşındadır.Sarı saçlara,mavi gözlere sahiptir.Çok merhametli ve alçakgönüllüdür bu yüzden avlanamaz.Avlanamadığı için ablasına yardım edemez.Ama annesi eczacıdır ve o da annesinden bitkiler hakkında bilgiler öğrenip,tedavilerde annesine yardımcı olur. Lady isimli bir kuzusu,ve bir kedisi vardır.

  * Mr. Everdeen:Madencidir ve bir maden kazasında ölmüştür.Ok yapmakta ve bitkileri tanımakta çok başarılıydı ve bunların hepsini Katniss'e öğretmişti.

  * Mrs. Everdeen: Sarı saçlara,mavi gözlere sahiptir.Eczacıdır.Eşi öldükten sonra dünyayla ilişkilerini koparıp bir süre duvarı seyrederek yaşamıştır.Kendisini ve kızkardeşini böyle ölüme gönderdiği için Katniss onu asla affetmeyecektir ve onunla konuşmamaktadır.Bulundukları bölgede kimsenin parası doktorlara yetmediği için genelde hastaları Prim'le beraber o tedavi eder.

  * Haymitch Abernathy: 12. Bölgeden açlık oyunlarını kazanan tek kişidir ve bu yüzden 12. bölgeden açlık oyunlarına katılan herkese koçluk yapmaktadır.Şarap içmeyi çok sever ve genellikle sarhoştur.Ama daha sonra kendini toparlar ve Katniss ile Peeta'ya yardım eder.

  * Cinna: Katniss'in stilistidir.Açlık oyunlarının tüm kutlamalarında,açılışlarında Katniss'i hazırlar.Katniss onu çok seviyor ve kendisine yakın hissediyor.

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hunger Games Filmi Forum Tarih
Açlık (Hunger) Filminin Afişi Sinema Film Tanıtımları 24 Mart 2009
Uruk Aslanı Gılgameş Kitabı - Harald Braem Kitap, Resim ve Dergi 27 Ağustos 2011
2012 Olympic Games Spor Haberleri 3 Mayıs 2011
Sony Ericsson için 48 adet Java oyunu- Java Games 240×320 (48 Adet) Java Oyunları 27 Temmuz 2010
3in1 Boardgames Java Oyunları 30 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş