The Cleaner 2011 7.1.0.3401 Indir

'Güvenlik Programları' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  The Cleaner 2011 7.1.0.3401 Indir konusu The Cleaner 2011 7.1.0.3401

  Kapladığı Alan: 33.2 Megabayt

  Kullanım Hakkı: Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Hacir: Tam zamanlı koruma yok

  Lisan
  : Türkçe

  İşletim Platformu
  : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

  Üretici Şirket: MooSoft Development

  [​IMG]

  Lansman:
  The Cleaner, bilgisayar sisteminizi güçlü tutmak ve truva atlarına (trojan), solucanlara (worm), klavye kayıt araçlarına (keylogger), casus yazılımlara ve diğer bütün zararlı yazılımlara karşı veri güvenliğinizi
  sağlamak amacıyla yazılmış bir güvenlik Yazılımıdır. Özellikle truva atlarına karşı sisteminizi koruma amacı güden Program bu konuda oldukça başarılıdır.

  faal biçimde dosya hareketlerini izlelemekte, bilgisayarda çalışmakta olan işlemlerde virüs hareketlerini denetlemekte ve veriler üzerinde yapılabilecek olan zarar verici değişiklikleri önceden engellemektedir.

  TCActive aracı ile truva atları, solucanlar ve diğer kötü niyetli yazılımları sisteme herhangi bir zarar verilmeden canlı izleme işlevi ile durdurmaktadır.

  TCMonitor aracı da kayıt defteri anahtarlarını, dosya ve klasörleri ve sistem üzerimde değişiklik yapıldığına dair gelen bütün uyarılaı denetleyerek yerel koruma sağlamaktadır.

  38000 civarında truva atını algılama kapasitesine sahip olan Programın gerçek zamanlı koruma ve otomatik güncelleme özellikleri de bulunmaktadır. Dahili bir truva atı veritabanına sahip olduğundan ilgili alana girerek buradan istediğiniz zararlı hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Dosya, klasör, sürücü tarama özelliklerinin yanısıra akıllı tarama özelliği ile sisteminizde zararlıların olması muhtemel alanlar aranarak daha hızlı bir tarama yapılmasını sağlamaktadır.

  Karantina yönetimi, görevlendirme, günlük tutma gibi ek özellikleri de bulunmaktadır.

  Programın bu Versiyonündeki değişiklikler:
  Ev kullanıcıları için ücretsiz.
  Windows 2000, XP, Vista ve 7'de çalışır.
  Yeni kurduktan sonra bile daima "güncelle"mekte fayda var.

  Türkçe kullanım hakkında:
  Türkçe Lisan dosyasını buradan inndiriniz. Bu RAR dosyasını masaüstüne açıp içinde bulunnan Lisan dosyasını kopyalayıp programın kurulu olduğu C:\Program Files\The Cleaner dizinine yapıştırın. Sizden dosya değiştirme onayı istediğinde evet diyin. Daha sonra programı çalıştırıp ana menüden Turkish'i seçtiğinizde program Türkçe olur.
  Bu programın Türkçe Lisan dosyasını editör Ali K. tarafından yapılmıştır

  The Cleaner 2011 7.1.0.3401
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş