Tesellim Seni Bekliyor

'Hasret ve Özlem Yazıları' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 18 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Tesellim Seni Bekliyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]  Geriye dönüp bakıyorum, her şeyi uzun süre önce kaybettiğimi, içimi sızlatan, başımı iki yana sallatan, buz kestiren sözlerini, tutamadığım ellerini düşününce, bir şimşek çakıyorum içimde, yıldırımdan kaçıyorum, bir kanadın altına sığınıyorum.

  “Teselli”m seni bekliyorum. Çabamı neye harcadığımı bilmiyorum


  Tükenen o kadar şey var ki. Bugün kısa bir yürüyüşte şunları duydum “Sen sevdiğinde ruhunu verirsin” iki ruhla yaşaman zor olmalı, her gece ruhumu çağırıyorum, kimseye vermediysen, onu geri istiyorum.

  Sessizce, kimseye belli etmeden içimdekileri yaşamam gerek. Özledim ya, diye yüksek sesle söylenen her düşüncede, imkansız mı diye soruyorlar.
  Ben bütün kahkahalarımı kaybettim. Farkında olmadığımdan değil bu tükenmeyen duygular. İçimi titreten gerçeklere tahammül edemiyorum..

  Senin için cümleler kurmaya, sonra silmeye devam edeceğim.Ama sadece senin için. Sessizce bir köşeye oturup aynı soruyu tekrarladım kendime, neden şikayet ediyorum, itirazlarım kime. Çok tövbe etmem gerek, biliyorum…

  İçimde saklı tuttuğum büyük buluşmanın küllerini savuruyorum, olup biten ne varsa anlam aramadan yaşamaya çalışıyorum. Bu benim gibi her şeyde anlam arayan biri için çok zor oluyor. Seni hatırlatan en küçük sesi duyduğumda, bu ses hücrelerimde sakladığım sana ait anıyla buluştuğunda eskisi gibi iç çekmiyorum. Aksine uzun zamandır bekliyormuş gibi karşılıyorum onu, hiç bırakmamak üzere sarılıyorum ona. Sana sarılamadım ama taze anılara sarılıyorum.


  Bir rüya gördüm diyorum senle,karıştırsam ne var onu da bitmeyen hayallerime ...

  Rüyalarımda tutuyorum senin temiz ellerini ...

  Aslında ;Rüyada diyemem, senden uyanamam ki...
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Tesellim Seni Bekliyor Forum Tarih
Muhasebe Bilgileri-397 Sayım ve Tesellim Fazlaları Hesabı Muhasebe 27 Eylül 2010
Muhasebe Bilgileri - 197 Sayım ve Tesellim Noksanları Hesabı Muhasebe 5 Ağustos 2010
Şiirde Saklı Tesellim - Sema Yıldırım Kitap, Resim ve Dergi 18 Mart 2010
Demiryolu rayları döşenirken rayların arasında boşluk bırakılmasının sebebi nedir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 28 Kasım 2016
Dünyanın kendi ekseni etrafındaki hareketinin sonuçları kısaca Uzay ve Gökyüzü 26 Ağustos 2015

Bu Sayfayı Paylaş