Terminator: Kurtuluş l Terminator: Salvation [05.06.2009]

'Sinema Film Tanıtımları' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Terminator: Kurtuluş l Terminator: Salvation [05.06.2009] konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  Vizyon tarihi:
  05 Haziran 2009

  Oyuncular:
  Christian Bale (John Connor), Anton Yelchin (Kyle Reese), Sam Worthington (Marcus Wright), Moon Bloodgood (Blair Williams), Bryce Dallas Howard (Kate Connor), Josh Brolin (Terminator), Helena Bonham Carter (Serena)

  Ekip:
  Joseph McGinty Nichol (Yönetmen), John D. Brancato (Senaryo), Michael Ferris (Senaryo), Shane Hurlbut (Görüntü yönetmeni)

  Puan:
  8.6 / 10

  Konu:
  Kıyamet sonrasındaki 2018 yılında geçen Terminator’un uzun zamandır beklenen devam filminde Christian Bale, kaderinde Skynet ve Terminator ordularına direniş için insanları yönetmek olan John Connor’ı canlandırıyor. Ama John Connor’ın yetiştirilirken inandığı gelecek, en son bir ölüm hücresinde bulunduğunu hatırlayan Marcus Wright adlı yabancının ortaya çıkmasıyla değişiyor. Connor, Marcus’ın gelecekten mi yollandığına yoksa geçmişten mi kurtarıldığına karar vermek zorunda kalıyor. Skynet en son taaruzuna hazırlanırken, Connor ve Markus, onları Skynet’in operasyonlarının kalbine götürecek, insanoğlunu belki de tamamen ortadan kaldırabilecek korkunç sırrın ardındaki gerçeği ortaya çıkaracakları destansı bir yolculuğa çıkıyorlar.


  Filme ait fragman sayfasına gitmek için tıklayın.
   

Bu Sayfayı Paylaş