Terlemeden Yarım Saatte Kurtulun

'Cilt Hastalıkları' forumunda Dine tarafından 17 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Terlemeden Yarım Saatte Kurtulun konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Terlemeden Yarım Saatte Kurtulun

  Sosyal ve özel yaşamınızı olumsuz yönde etkileyen terleme sorunu artık çözümsüz değil. Lokal anestezi altında yarım saatte, hatta bir öğle tatilinde bile kolayca uygulanabilecek bir yöntemle sorundan ömür boyu kurtulmak mümkün. Hem de acı çekmeden…

  Havalar ısınmaya başladı. Sıcak , pırıl pırıl güneşli günlere hiçbirimizin diyeceği yok. Bir de terleme sorunu olmasa… Havanın sıcaklığına , yaptığımız fiziksel aktiviteye ve ruhsal durumumuza bağlı olarak hepimiz elimizde olmadan terliyoruz.

  Vücut ısısının kontrolünü sağlayan terleme, yaz mevsiminin en büyük sorunlarından biri. Pek çok kişinin hem özel, hem de sosyal yaşamını olumsuz yönde etkileyen terleme sorunu artık çözümsüz değil.

  Terleme sorunun çözümü için uygulanan bazı yöntemler, geçici ve sürekli tekrar isteyen yöntemler.

  Bir süre Almanya’da katıldığı bir konferansta bu soruna kalıcı çözüm için çalışmalarda bulunan Profesör Dr. Erol Kışlaoğlu, sorunu kökten çözecek bir yöntemin artık uygulanabildiğini belirtiyor.

  Öğle tatilinde bile kurtulabilirsiniz

  Prof. Erol Kışlaoğlu, bu tekniğin, lokal anestezi altında yarım saat içinde, hatta bir öğle tatilinde bile kolayca uygulanabilecek bir yöntem olduğunu söylüyor. Prof. Dr. Kışlaoğlu, yöntemin, esas olarak özel bir liposuction aleti ile koltuk altındaki ter bezlerinin alınmasına dayandığını belirtiyor.

  Operasyon lokal anestezi ile yapıldığı için hastanın aynı gün işine dönmesi sağlanıyor.
  Prof. Erol Kışlaoğlu, koltuk altı bölgesinin, kola giden ana damar ve sinirlerin bulunduğu bir bölge olduğu için bu operasyonun mutlaka plastik cerrahi uzmanı ve bu konuda ayrıca eğitim görmüş uzmanlar tarafından yapılması gerektiğinin altını çiziyor. Bu işlemin, bir liposuction olmadığını ve normal liposuction aletleriyle yapılamayacağını da belirten Prof. Kışlaoğlu, bu işlem için özel olarak tasarlanmış liposuction aletlerinin kullanılması gerektiğini ifade ediyor
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Terlemeden Yarım Saatte Forum Tarih
Terlemeden kurtulmanın yöntemi Cilt Hastalıkları 28 Haziran 2009
Kuzey yarım kürede en uzun gece ve gündüz ne zaman yaşanır kısaca Eğitim Bilgileri 12 Şubat 2017
Yarımada ne demek kısaca yarımada örnekleri Doğa ve Bitkiler 6 Aralık 2016
Arap Yarımadasında İslamiyet öncesi büyük medeniyetler kısaca Sorular ve Cevaplar 7 Eylül 2016
İslamiyet öncesi Arap Yarımadasındaki sosyal ve ekonomik durum nasıldı? Sorular ve Cevaplar 7 Eylül 2016

Bu Sayfayı Paylaş