Tenimin Altındaki Tanrıçalar

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Siraç tarafından 22 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Tenimin Altındaki Tanrıçalar konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Tenimin Altındaki Tanrıçalar

  [​IMG]

  "Açılır imge odalarım, hayat yolum dediğim uzun koridora. şehrim sırtımda yürürüm." diyen şair Süheyla Taşçıer'in üçüncü şiir kitabı "TENİMİN ALTINDAKİ TANRIÇALAR" Payan yayınları tarafından çıktı.

  128 sayfa olan kitapta Taşçıer yine aşk şiirleriyle dikkatleri çekerken, "BABAMA" ve "AYAK İZLERİ" şiirleriyle de adından sıkça söz ettirecek.

  Keyifle okuyacağınız ve "bu benim öyküm" diyeceğinz dizelerde zaman zaman hüznün denizinden, kendinizi deli fırtınalara atacaksınız ve sessiz sakin limanlarda da dinleneceksiniz...

  Ayrıca, Taşçıer'in birinci kitabı ON İKİ SAATLİK SEVGİLİ ve ikinci kitabı YAĞMUR ALTINDA SEVİŞSEK' de uzun aradan sonra yeni baskılarıyla okurlarıyla buluşuyor.

  "Anadolu'nun uğuruna inanıyorum" diyen şair Süheyla Taşçıer ilk imza ve söyleşisini 20 Aralık Cuma günü saat 15.00'da Eskişehir Adımlar Kitabevi'nde yapacak.

  22 Aralık Pazartesi günü de Kadıköy Belediyesinin düzenlediği Kitap Fuarında, Caddebostan Kültür Merkezi'nde İstanbullu okurlarıyla saat 10.00-19.00 arasında buluşacak.
   

Bu Sayfayı Paylaş