Tempo Market 4.0.4

'S-T' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Tempo Market 4.0.4 konusu Tempo Market 4.0.4

  Tanıtım:
  Üreticiden:
  Tempo Market Programı;
  Stok – Barkod- Cari Hesap - İrsaliye - Fatura – Çek Senet - Taksit - Kasa - Depo - Döviz ve Hızlı Satış modüllerinden oluşan market, büfe gibi perakende satış yapan işletmelere yönelik programdır.

  Hızlı Satış (Perakende) Modülü:
  Perekande satış yapan işletmelere yönelik olan bu modül özel olarak geliştirilmiş arayüzü ile ürünlerin barkodunu okutarak hızlı bir şekilde satış yapılabilmektir.
  Yapılan satışlar PEŞİN/VERESİYE/KREDİ KARTI olmak üzere 3 farklı şekilde kayıt edilebilmektedir.
  Günlük olarak her bir kasiyerin Nakit, Vadeli ve Kredili Kartlı satışları ayrı ayrı raporlanabilmektedir.
  Programla birlikte 10.000 adet market ürünü barkodu, adı, grubu, Kdv si ile birilikte hazır olarak gelmektedir.

  Cari Hesap Modülü:
  Cari hesaplar kendi aralarında gruplandırılabilir ve ister cari hesap bazında, ister grup bazında detaylı raporlar alınabilir. Cari hesap hareketlerine ve detaylarına tek tuşla ulaşılabilir. Tarih aralıklı ve detaylı cari ekstreler alınabilir. Her bir cari hesap için sınırsız döviz ve YTL hesabı açılabilir.

  Stok Modülü:
  Stoklar ister döviz ister YTL olarak 5 farklı satış fiyatı girilebilir. Stoklar kendi aralarında ve üreticilerine göre gruplandırılabilir ve ister stok bazında, ister gruplar bazında detaylı raporlar alınabilir. Her bir stokun hareketlerine ve detaylarına tek tuş ile ulaşılabilir. Cari Hesaptan bağımsız Stok Hareketleri yapılabilir. Kritik stok değeri belirlenebilir kritik değerin altına düşen stoklar raporlanabilir. Stoklara 2.birim girilebilir, fotoğraf eklenebilir.

  Sipariş Modülü:
  Alış ve satış siparişleri ile sipariş fişleri hazırlanabilir, hazırlanan siparişler tek tuşla irsaliye veya faturaya aktarılabilir.

  İrsaliye Modülü:
  İrsaliye modülü ile satış irsaliyeleri düzenlenebilir. İrsaliye tek tuş ile faturalandırılabilir, bekleyen irsaliyeler rapor olarak alınabilir. Önemli bir özellikte aynı cari hesaba yapılmış olan birden fazla irsaliye tek bir faturada birleştirilebilir.

  Fatura Modülü:
  ALIŞ ve SATIŞ faturaları düzenlenebilir. Faturalar ister Döviz ister YTL olarak fiyatlandırılabilir. Faturalarda 5 farklı kalem iskontosu uygulana bilir, fatura altı KDV öncesi ve KDV sonrası iskonto yapılabilir. Açık, Kapalı ve İade faturası düzenlenebilir.

  Taksit Modülü:
  Vadeli satış yapan işletmeler için, ister otomatik ister elle taksitlendirme yapılabilir. Stoklu satış faturaları taksite bölünebilir. Raporlama kısmında geciken ve gelecek taksit raporları alınabilir, yazıcıdan müşteriye tek tuşla ödeme planı ve senet yazdırılabilinir.

  Çek-Senet Modülü:
  Firma ve müşteri çekleri sisteme ayrı ayrı kaydedilebilir. Çek işlemleri menüsü yardımıyla çek tahsilatı, çek ödemesi, ciro işlemleri basit bir şekilde yapılabilmektedir. Çek raporları ile firma ve müşterilere ait çeklerden bekleyen çekler, tahsil edilen çekler, ödenen çekler, ciro edilen çekler raporlanabilir. Ayrıca programın her açılış ve kapanışında belirlenen X gün içinde ödemesi veya tahsilatı yapılacak çeklerin hatırlatması program tarafından otomatik olarak yapılır.

  Kasa Modülü:
  Sınırsız sayıda kasa açılabilir. Günlük ya da tarih aralıklı kasa raporları alınabilir. Kullanıcı adına göre kasa raporu alınabilir. Kasa gelir-giderleri ister döviz ister YTL biriminde yapılabilir.Kasalar arası para transferi yapılabilir.

  Depo Modülü:
  Sınırsız sayıda depo açılabilir, istenilen her depoya ALIŞ ve SATIŞ Faturası ile giriş veya çıkış yapılabilir, depolar arası stok transferi yapılabilir. İade ürünler, arızalı ürünler ve ürün değişimleri gibi işlemler depo modülü sayesinde rahatça yapılır. Ayrıca el terminali ile hızlı bir şekilde depo sayımı yapılabilir, program bakiyesi ile el terminalinden gelen fiili stok bakiyesi karşılaştırılabilir. Eksik yada fazla olan stoklar raporlanabilir, program bakiyesi fiili bakiyeye eşitlenebilir.

  Döviz Modülü:
  Kullanıcılar sınırsız sayıda Para birimi (Dolar, Euro vs.) tanımlayabilir ve tüm modüllerde istenilen para birimini kullanabilir. Her bir cari hesap için tanımlı tüm para birimlerinde işlem yapılabilir.

  Kullanıcı Modülü:
  Programın kullanımı için sınırsız sayıda kullanıcı ve şifre tanımlanıp her kullanıcıya ayrı ayrı haklar verilebilir. Onlarca kullanıyla aynı anda ağ ortamında veya internet üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde programı kullanabilirsiniz.

  Rapor Modülü:
  Tüm modüllerin detaylı ve filtreli raporları alınabilir MS EXCEL , HTML , XML , TXT formatlarına dönüştürülebilir çıktıları alınabilir.

  Barkod/Etiket:
  Stoklara barkod bilgisi tanımlanabilir ve sipariş, irsaliye, fatura modüllerinde barkodlu giriş/çıkışlar yapılabilir. Barkodu olmayan ürünler için uluslararası tüm barkod standartlarında barkod hazırlanıp yazdırılabilir.

  Ajanda:
  Programın ana sayfasında bulunan takvim/ajanda modülü ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık planlar yapılabilir, not ve hatırlatmalar kayıt edilebilir ve istenilen süre öncesinde programın uyarı vermesi sağlanabilir.

  Şubeler arası online kullanım:
  Program internet üzerinden şubeler arası eş zamanlı olarak kullanılabilir. Evde, seyehatta, tatilde iken internet üzerinden programa ulaşabilir programı internet üzerinden kullanılabilir.

  Online Destek Paneli:
  Programla ilgili destek almak için veya karşılaşılan sorunları çözmek için kullanıcının belirlediği şifre ile teknik servis yetkilileri programa anında uzaktan bağlanabilmekte ve gerekli eğitimi ve desteği verebilmektedir.

  Sürüm : 4.0.4

  Boyut : 10.3 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Tempo Yazılım  Tempo Market 4.0.4
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Tempo Market Forum Tarih
Tempo Market 4.0.10 İndir S-T 8 Ağustos 2009
Tempo Market 4.0.8 Download S-T 11 Şubat 2009
Meryem Uzerli Tempo Dergisi Röportaj Diğer Yerli Diziler 1 Mart 2011
Sivasspor'da tempo arttı Diğer Takımlar 6 Ocak 2011
SteelFlash Final Temporary Download Windows Temalar & Ekran Koruyucular 5 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş