Temenni Evi Hakkında Bilgi Ürgüp

'Türkiye Tatil Yerleri Hoteller' forumunda SeLeN tarafından 2 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Temenni Evi Hakkında Bilgi Ürgüp konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Temenni Evi Ürgüp - Temenni Evi Hakkında - Temenni Evi İletişim - Temenni Evi Resimleri  Kapadokya'nın güzel beldesi Ürgüp ilçesinin sırtını yasladığı Temenni Tepesi üzerinde yer alan; şirin, romantik butik otelimiz TEMENNİ EVİ'ne hoş geldiniz.

  [​IMG]

  TEMENNİ EVİ bulunduğu yer konumuyla panoramik manzarası, cazibeli,sıcak ortamı ve kaliteli hizmetiyle sizlerin Kapadokya'da geçireceğiniz günlerinizdeki en doğru seçimlerden biri olacaktır. Amacımız ve ilkemiz, burada evinizden uzakta olan sizlere. TEMENNİ EVİ'ni ikinci eviniz olarak hissetmenizi sağlamaktır.

  [​IMG]

  TEMENNİ EVİ, bilhassa Kapadokya'ya gelen ve burada özel bir ortamda kalmak isteyen çiftler için ya da konforlu, kaliteli bir ortamda konaklama yapmak isteyen gezginler için özellikle ikinci bir ev olarak tasarlanıp hazırlanmıştır. Sizlerin rahatlığı için özel olarak seçilip döşenmiş mobilyalarla süslü, kaya içine oyulmuş odalarımız yöreye özgü bir mağara evin tüm güzelliklerini sergilemekte ve bu güzellik kaliteli bir konforla bütünleşmektedir.

  [​IMG]

  İlkemiz, Kapadokya'nın merkezi sayılan tarihi Ürgüp beldesinin en güzel yerinde konuşlanmış otelimizdeki farklı atmosfer içinde geçireceğiniz günlerden keyif alma-nız,hoşnut kalmanızdır.

  TEMENNİ EVİ'nin misafiri olarak, ilçemizin o eski büyüsü içinde kaybolacak, güneşin renklerini yansıtan Kapadokya taşları ve de eski Osmanlı mimarisinin ayrıntılarıyla bezenmiş otelimizin gizemli atmosferine kendinizi kaptıracaksınız.

  Sizleri, Kapadokya'daki ikinci eviniz TEMENNİ EVİ'ne bekliyoruz.

  Telefon : +90 384 3414710
  Telefon 2 : +90 384 3413341
  Fax : +90 384 3417082
  E-Posta :
  info@temennievi.com
  Web : http://www.temennievi.com
  Adres : Temenni Tepesi 50400
  Ürgüp / Kapadokya / Nevşehir /
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Temenni Hakkında Bilgi Forum Tarih
Vekilin Mısır ve İngiltere için ilginç temennisi Yurt Dışı Haberler 9 Ocak 2010
Küçük bir temenni... Resimli Şiirler 20 Ağustos 2009
Asurlular kimdir hakkında kısa bilgi Tarihi Bilgiler Pazar 19:55
Okulda faaliyet gösteren eğitsel ve sosyal kulüpler hakkındaki düşünceleriniz nedir Öğretmenlerimizin Bölümü 15 Şubat 2017
Darülacezenin günümüzde de insanlara hizmet vermeye devam etmesi hakkında düşünceleriniz nedir Sorular ve Cevaplar 6 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş