Televizyona göre ev dekorasyonu

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 20 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Televizyona göre ev dekorasyonu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  Salonlar bugün LCD televizyonların yeri gibi olmaya başladı. Bunun yanında ise CD yada DVD gibi elektronik eşyalarınızı yada mecmuaları koyabileceğiniz eşyalarınız ile bir uyum içinde durmaktadır.

  Günümüzde evler televizyonlara göre dekor ediliyor. Alacağınız LCD yada plazma televizyonlar ile ev tasarımlarınızda değişiyor.

  Geniş ekranlı olan televizyonlar salonunuzda kendisini belli ediyor. Bunun içinde televizyonunuzun üstüne sade bir sehpa alabilirsiniz. Evinizi rahat ve sade düzenlemeli ve televizyonunuzu da buna göre dekore etmelisiniz.

  Kablonun kol gezdiği eşyalarınız ve DVD koleksiyonlarınız görünüm olarak yer kaplar ve iyi olmayabilir. Bunların yerine daha ferah alanlar elde etmek için sade, geniş ve dar alanları oluşturmalısınız.

  Kendi zevkinize göre bir çok marka ile model seçerek kendi ev tasarımınızı yapabilirsiniz. İsterseniz duvarı boydan boya yada bir kısmını kaplayacak biçimde daha fonksiyonel üniteler ile birlikte diğer eşyalarınızla uyum içinde ev dekorunuzu yapabilirsiniz.

  Elektronik eşyalarınızda kablo gözükmeden panellerin arkasından çevirerek televizyon gibi eşyalarınızı salonunuza daha dekoratif gözükecek şekilde dizayn edebilirsiniz.

  Duvarların içine monte edilebilen dolaplar yada değişik çekmeceler ile kapmala seçenekleride bulunuyor. Bu sistemlerin de alt yapısı olan dergiler, uzaktan kumandalar, DVD ve CD gibi aksesuarlar ile beraber sunulmakta. Çok fazla detay sevmiyorsanız eğer sade bir dekorasyon seviyorsanız aspen tv olan üniteler size göre… Lake malzemeleri olan bu modellerin çikolata kahvesi ile beyazı bulunmaktadır. Yine tik ağacından imal edilen ve uzakdoğudan ithal edilen bu modeller ise farklı beğeniler sunuyor. Daha fonksiyonel özellikler ile öne çıkıyor.İsterseniz daha şık modeller de seçebilirsiniz.

  Ev ve mobilya eşyalarından başka kullanım kolaylığı sunan aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Televizyon üniteleri için özel koleksiyonlar da bulabilirsiniz. ​
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Televizyona göre dekorasyonu Forum Tarih
Televizyona Düşen Çocuk Gip-Gianni Rodari Kitap, Resim ve Dergi 30 Ekim 2009
Yerel yönetimlerin temel görevleri nedir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Yerel yönetim birimleri halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak için hangi görevleri yaparlar? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Kuran'a göre bir insanı öldürmek neden bütün insanları öldürmekle eş değer kısaca Kuran'ı Kerim ve Tefsirleri 18 Şubat 2017
Okuldaki müzik kulübünün görevleri ve sorumlulukları kısaca Öğretmenlerimizin Bölümü 15 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş