"Telafisi olmayan bir maç"

'Galatasaray' forumunda =FiRaRi tarafından 13 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. =FiRaRi

  =FiRaRi Üye

  "Telafisi olmayan bir maç" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Galatasarayımızın Steaua Bükreş'le yapacağı maç öncesi bir basın toplantısı yapan teknik direktörümüz Michael Skibbe, rakibimizin savunmasını iyi olduğunu ve karşılaşmanın zorlu geçeğini söyledi. Alman teknik adamımız, Steaua Bükreş Başkanı Becali'nin "Bu maç Hristiyanlar ve Müslümalar arasında bir mücadele olacak" açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna, "Ben de Hristiyanım ve maça bu gözle bakmıyorum. Formaların farklı olması birşeyi değiştirmez, hepimiz futbol için mücadele ederiz" diye cevap verdi.

  Hakan Şükür ile ilgili sorulara da cevap veren Skibbe, "Ben buraya geldiğimde Hakan Şükür'ün Galatasaray kariyeri zaten sona ermişti, şu anda sadece yarınki (bugün) maça odaklanmış durumdayız. Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalabilmemiz için kazanmak zorunda olduğumuz, telafisi olmayan bir maç" dedi.

  "KALEYİ AYKUT KORUYACAK"

  Skibbe, "Bir yandan golcü arayışlarımız devam ediyor. Bu turu geçebilecek kapasitede bir kadroya sahip olduğumuza inanıyorum. Burada yenilmezsek Bükreş'te turu geçeceğimize inanıyorum. İlerleyen süreçte bizimle karşılaşan her takım bundan rahatsız olacak çünkü performansımız sürekli artacak" şeklinde konuştu. Orkun'un sakat olduğunu belirten Alman hocamız, hazırlık maçlarında iyi bir performans sergileyen Aykut'un kaleyi koruyacağını sözlerine ekledi.

   

Bu Sayfayı Paylaş