Teknolojik yaşam konforu...

'Ev Teknolojileri' forumunda _KaRiZmA_ tarafından 14 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. _KaRiZmA_

  _KaRiZmA_ Üye

  Teknolojik yaşam konforu... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Teknolojik yaşam konforu...
  [​IMG] Pioneer ve LG'nin Türkiye distribütörü DIGICOM, tasarım ve teknolojiğinin tüm olanaklarını müşterilerinin konforu için birleştiriyor.

  Teknolojideki ilerlemenin tüketicide oluşturduğu ihtiyaçlardan yola çıkan DIGICOM, hizmet verdiği evlerde kurduğu 'Ev Otomasyonu' ile evleri 'Akıllı Ev' haline getiriyor.

  DIGICOM 'Akıllı Ev' projesi ile bir evin tüm elektronik alt yapısını merkezileştirilirken, tek bir kumanda paneli ile kontrol ediliyor.

  Akıllı Touch Panel sayesinde tek dokunuşla bir dijital platformdan öteki platforma kolayca geçiş yapılabiliniyor; Tercihe göre Euro 1080, Luxe TV, TPS, Hotbird gibi tüm yabancı HD ve SD uydu yayınları aynı anda seyrediliyor.

  Tüm müzik sistemleri bu kumanda ile merkezileştiriliyor. Evde kullanılan akustik kaplamalar sayesinde ses yalıtımı mükemmele ulaşıyor. Bir dokunuş fiberoptik yıldız efektlerini tavanda devreye sokmaya yetiyor. Koltuk takımına entegre edilen sub simülatörleri ile seyredilen filmin programın tüm ritmi hissediliyor.

  Havanızı da ayarlayın
  Ev Otomasyonuna entegre olan 'Hava Tahmin Sensörü' sayesinde hava durumu, nem oranı ve rüzgârın şiddeti devamlı hesaplanıyor ve gerektiği noktada evin panjurları ve diğer koruyucu üniteleri devreye giriyor.

  Dört önemli mimarlık ofisi ile çözüm ortağı olarak anlaşan DIGICOM, ev içi eğlence sistemlerinin şık ve fonksiyonel olarak kullanılmalarına olanak sağlıyor.
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  teknolojik yaşam - teknoloji ile yaşam - teknolojik yaşam konforu
   

Bu Sayfayı Paylaş