Tefal'in yeni ütüsü modeli

'Ev Teknolojileri' forumunda DeMSaL tarafından 25 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Tefal'in yeni ütüsü modeli konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Tüketicilerinin hayatlarını kolaylaştıran yeniliklerine bir yenisini daha ekleyen Tefal ütü yaparken hata riskini ortadan kaldıran kolay güvenli ve kusursuz ütülemeyi garantileyen Program 8 Power Jeans' i tüketicileriyle buluşturdu.

  Önceden ayarlanmış 8 farklı ütüleme programı sayesinde her zaman en doğru sıcaklık ve buhar kombinasyonunu otomatik olarak ayarlamayı sağlayan Program 8 Power Jeans' de seçilen kumaşın cinsine göre 8 farklı program ayarı bulunuyor.

  Ürün benzersiz programlama özelliği ile hassas kumaşlar için çok düşük sıcaklıklarda bile buharlı ütülemeye olanak vererek yakma ve damlatma riskini ortadan kaldırıyor.

  Program 8 Power Jeans'in kontrol panelinde bulunan tek tuşla aynı anda hem sıcaklık hem de buhar ayarı yapabilen ilk ütü olan Tefal Program 8 Power Jeans' in rakipsiz kayganlık sağlayan Ultragliss Turbo tabanında bulunan özel "Power Jeans" alanı da en kalın kumaşlardaki kırışıklıkları son derece kolay bir şekilde gidermeyi sağlıyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Tefal'in yeni ütüsü Forum Tarih
Merhaba Aranıza Yeni Katıldım. Aramıza Yeni Katılanlar Pazartesi 22:16
Yeniçeri ocağını hangi padişah kaldırdı kısaca Tarihi Bilgiler 12 Şubat 2017
Coğrafi keşifler sonrası yeni ticaret yollarının bulunmasının devletlerin gelişmesine katkıları Eğitim Bilgileri 7 Şubat 2017
Tanzimat Fermanı'nın getirdiği yenilikler madde madde Tarihi Bilgiler 1 Şubat 2017
Osmanlı Devleti'nin yeni bir savaşa hazır olduğu söylenebilir mi kısaca? Tarihi Bilgiler 30 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş