Tefal'in yeni ütüsü modeli

'Ev Teknolojileri' forumunda DeMSaL tarafından 25 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Tefal'in yeni ütüsü modeli konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Tüketicilerinin hayatlarını kolaylaştıran yeniliklerine bir yenisini daha ekleyen Tefal ütü yaparken hata riskini ortadan kaldıran kolay güvenli ve kusursuz ütülemeyi garantileyen Program 8 Power Jeans' i tüketicileriyle buluşturdu.

  Önceden ayarlanmış 8 farklı ütüleme programı sayesinde her zaman en doğru sıcaklık ve buhar kombinasyonunu otomatik olarak ayarlamayı sağlayan Program 8 Power Jeans' de seçilen kumaşın cinsine göre 8 farklı program ayarı bulunuyor.

  Ürün benzersiz programlama özelliği ile hassas kumaşlar için çok düşük sıcaklıklarda bile buharlı ütülemeye olanak vererek yakma ve damlatma riskini ortadan kaldırıyor.

  Program 8 Power Jeans'in kontrol panelinde bulunan tek tuşla aynı anda hem sıcaklık hem de buhar ayarı yapabilen ilk ütü olan Tefal Program 8 Power Jeans' in rakipsiz kayganlık sağlayan Ultragliss Turbo tabanında bulunan özel "Power Jeans" alanı da en kalın kumaşlardaki kırışıklıkları son derece kolay bir şekilde gidermeyi sağlıyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Tefal'in yeni ütüsü Forum Tarih
Merhaba Aranıza Yeni Katıldım. Aramıza Yeni Katılanlar 22 Mayıs 2017
Yeniçeri ocağını hangi padişah kaldırdı kısaca Tarihi Bilgiler 12 Şubat 2017
Coğrafi keşifler sonrası yeni ticaret yollarının bulunmasının devletlerin gelişmesine katkıları Eğitim Bilgileri 7 Şubat 2017
Tanzimat Fermanı'nın getirdiği yenilikler madde madde Tarihi Bilgiler 1 Şubat 2017
Osmanlı Devleti'nin yeni bir savaşa hazır olduğu söylenebilir mi kısaca? Tarihi Bilgiler 30 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş