Tatil için Türkiye mi Mısır mı

'Türkiye Tatil Yerleri Hoteller' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Tatil için Türkiye mi Mısır mı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Rus Komsomolskaya Pravda gazetesi, "Tatil için Türkiye mi, yoksa Mısır mı iyi?" tartışması başlattı. Gazete, okuyucuların sayfaya girerek oylamaya katılmalarını istiyor.

  [​IMG]
  Oylama ile ilgili yapılan haberde ise Türkiye'den ziyade Mısır'da tatil yapmanın avantajlı olduğu yönündeki iddiaların yer alması da dikkat çekiyor. "Mısır Türkiye ile yarışıyor" başlıklı haberde, "Mısır ve Türkiye'nin Rus vatandaşları için en gözde iki tatil yeri olduğu tarihi bir gerçek. Uzak olmayan, egzotik ve vizesiz. Ama burada ayrıntılar var: Kızıl Deniz'de tüm yıl boyu yüzebilirsiniz. Türkiye'de ise Ekim-Nisan arası yüzemezsiniz. Mısır'da piramit ve sfenks heykelleri var. Türkiye'de ise ucuz kürkler." denildi.
  TÜRKİYE'DE YEMEKLER SÜPER! MISIR İSE MİDENİ BOZUYOR
  Haberde, Türkiye'de turistlere nefis yemek servisi de yapıldığı belirtildi. Gazete, "Türkiye'de yemekler süper! Mısır'da ise her iki turistten biri midesi bozuk dönüyor." diye yazdı.
  Gazete, Rus vatandaşların konuyla ilgili görüşlerini yazmalarını ve "Tatil için Türkiye mi yoksa Mısır mı?" diye açılan özel bölümde vatandaşların oylamaya katılmasını istedi.
  (CİHAN)
   

Bu Sayfayı Paylaş