Takma kirpikler

'Güzellik & Bakım' forumunda Dine tarafından 26 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Takma kirpikler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bakışları gözlerinize kilitletip, vayy dedirtmek için dört farklı görüntü... Değişim yaratan maskaralar ve bakışlarınızı harika kılan hileler...

  Kalıcı kirpik uzatma işlemi: Bu uygulamayla tekli suni kirpikler kişinin kirpikleri arasına ilave edilir. Özel bir yapıştırıcıyla kirpiklerin tamamı kaplanır; böylece yapıştırılan yerler belli olmaz. Kişinin arzusuna bağlı olarak, bir göze 30'dan 90 adete kadar kirpik eklemek mümkündür. Bu işlem üç-dört haftada bir tekrarlanmaktadır.

  Adım adım takma kirpikler: En iyi etki, tek tek takılan ve çok uzun olmayan kirpik tutamlarıyla elde edilir. Önce kendi kirpiklerinizi bir kirpik maşasıyla kıvırın. Göz kapaklarınıza kalın bir çizgi sürün. Özel yapıştırıcısını bir yüzeye sürüp yaklaşık bir dakika kadar kurumasını bekleyin. Sonra bir cımbız yardımıyla takma kirpik tutamlarının kök kısımlarını önce yapıştırıcıya batırıp gözün dış kısmından içeriye doğru, kendi kirpiklerinizin arasına eklemeye başlayın. Çok hafif bastırın. Çok abartı bir sonuç almak istemeyenler her göze en fazla beş adet takma kirpik tutamı uygulamakla yetinmelidirler. Son adım olarak kirpiklerinize maskara sürün.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Takma kirpikler Forum Tarih
Emniyet Kemeri Takmanın Hayatımızdaki Önemi Nedir Kısaca Trafik Bilgisi & Teknik Bilgiler 17 Aralık 2013
Emniyet Kemeri Takmanın Önemiyle İlgili Hikaye Trafik Bilgisi & Teknik Bilgiler 13 Aralık 2013
Akvaryum Motoru Takma Resimli Anlatım Akvaryum - Balık Dünyası 9 Mart 2013
Çelme Takmak Deyiminin Anlamı Nedir? Atasözleri & Deyimler 22 Ekim 2012
Canını Dişine Takmak Deyiminin Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 25 Ağustos 2012

Bu Sayfayı Paylaş