Takımlar yaz tatilini kurtarma peşinde

'Diğer Spor Dalları' forumunda BaSKeTChi tarafından 4 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. BaSKeTChi

  BaSKeTChi Üye

  Takımlar yaz tatilini kurtarma peşinde konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Formula 1 takım patronları gelecek yıl takvimde 3 haftalık geleneksel yaz tatili için yer açmaya çalışıyor. Bu çerçevede takım patronlarının yöneticilerine mümkün olan en iyi çözümü bulmakla görevlendirdikleri ifade ediliyor.

  Gelecek yıl takımlar Mart ayından, Kasım ayının ortasına kadar mücadele edecek ve takvimde üç haftalık yaz tatili yer almayacak.

  Bu durum bazı takımların, dönüşümlü personel çalıştırarak, çalışanları tatile çıkarma opsiyonunu düşünmesine neden olmuştu.

  McLaren takım patronu Ron Dennis geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, yarışlar nedeniyle sürekli seyahat eden personel için tatilini şart olduğunu belirterek, çalışanların da yazın aileleri yanında vakit geçirmeye hakları ve fırsatları olması gerektiğini ifade etmişti.

  Bu çerçevede konunun takım patronları tarafından Valencia'da ele alındığı ve takım yöneticilerine takvimde boşluk oluşturacak şekilde bir düzenleme üzerinde çalışarak soruna çözüm bulmalarını istedikleri kaydedildi.

  İlk önerilen çözüm yollarından birinin 29 Mart'taki Avustralya GP'nin geri çekilmesi yoluyla takvimin genişletilmesi olduğu ancak bunun Bernie Ecclestone tarafından reddedildiği belirtildi.

  Kaynaklar, takım yöneticilerinin lojistik ve diğer bazı konuları göz önüne alarak Almanya, Macaristan veya Türkiye GP'lerinin tarihleri üzerinde bir değişiklik yapma ihtimali bulunduğunu söylüyor.

  İleri sürülen çözüm yollarından birinin de Almanya ve Macaristan'ın 12-19 Haziran tarihlerinde arka arkaya koymak ve Türkiye'yi de 2 Ağustos'a alarak 23 Ağustos'taki Valencia GP ile arada 3 haftalık bir boşluk oluşturmak.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Takımlar tatilini kurtarma Forum Tarih
Örgüden Banyo Klozet Takımı Modelleri Örgü Klozet Takımları El Örgü Örnekleri 7 Ocak 2014
Kelebek Genç Odası Takımları Modelleri Dekorasyon 17 Şubat 2013
Kurdela nakışı ile yapılmış klozet takımları El Örgü Örnekleri 7 Kasım 2012
Koltuk Takımları Modern Koltuk Takımı Modelleri Dekorasyon 7 Kasım 2012
Genç Kız Odası Takımları Modelleri Dekorasyon 11 Haziran 2012

Bu Sayfayı Paylaş