Tabata'ya bile 10 milyon $ çektiler

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 3 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  Tabata'ya bile 10 milyon $ çektiler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar

  [​IMG] Galatasaray geçtiğimiz hafta boyunca spor kamuyonu, Sivassporlu Mehmet Yıldız’ın transferiyle meşgul etti... Yüksek bonservis bedeli ve takasta yaşanan sıkıntılar nedeniyle gerçekleşmeyen bu transferin yanı sıra, sarı kırmızılı ekibin Gaziantepspor’un sambacısı Tabata’ya da talip olduğu ortaya çıktı. Ancak, bu futbolcunun da astronomik fiyatı nedeniyle alınmadığı belirtildi. Sarı kırmızılı yönetimin geçtiğimiz hafta yapılan toplantısında transfer konusunun masaya yatırıldığı ifade edilirken, Başkan Adnan Polat’ın yüksek rakamlardan yakınan ekibine, “Israrcı olmayın” talimatı verdiği öğrenildi.

  BORSA ÇILDIRMIŞ

  BaŞkan Polat, transfer hakkında yöneticilerin tek tek fikrini alırken, Haldun Üstünel’in “İç pazardan futbolcu olmak çok zor. Galatasaray’da forma giymek isteyen birçok oyuncu var. Ancak kulüpleri yüksek bonservis bedeli istiyorlar. Elimiz kolumuz bağlanıyor. Tabata’ya bile 10 milyon dolar çektiler” dediği belirtildi. Polat’ın yöneticilerin görüşlerini sunmasının ardından, “Yurt içinden olmuyor. Avrupa’da da transfer borsası çıldırmış durumda.. Bu yüzden transfer konusunu kapatıyoruz” dediği ileri sürüldü.

  GENÇLERLE TAKVİYE

  Cİm Bom bu gelişmenin ardından ara transfer dönemini sessiz geçirmeyi kararlaştırırken, yeni sezonun çalışmalarına da başladı. Teknik direktör Michael Skibbe ve teknik danışman Karl Heinz Feldkamp ile sürekli durum değerlendirmesi yapan sarı kırmızılı kulübün futbol şubesi, 2009-2010 yılında kaliteli bir sağ bek ve bir santrfor dışında takviye yapmama kararı aldı. Galatasaray’ın Barış Özbek ve Serkan Çalık örneğinde olduğu gibi Almanya pazarında genç isimlere yöneleceği, ayrıca Mehmet Yıldız’ın transferinin de sezon sonunda yeniden gündeme gelebileceği ifade edildi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Tabata'ya bile milyon Forum Tarih
Kısasa kısas uygulamasının toplumsal yaşamda ortaya çıkarabileceği sorunlar nelerdir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 6 Ekim 2017
Günümüzde olmayıp gelecekte kullanılabilecek bir kitle iletişim aracı olabilir mi? Eğitim Bilgileri 4 Ekim 2017
2017 Bilecik nüfusu Bilecik Tanıtımı 31 Ocak 2017
Haksızlıkların toplumda meydana getirebileceği olumsuz etkiler kısaca Seviyeli-Ciddi Konular 12 Nisan 2016
Yolculukta uyulması gereken görgü kurallarına uyulmadığında ortaya çıkabilecekler Trafik Bilgisi & Teknik Bilgiler 24 Şubat 2016

Bu Sayfayı Paylaş