Taşlıçay Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Taşlıçay Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Taşlıçay Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Taşlıçay Ağrı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Taşlıçay Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Taşlıçay Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Taşlıçay Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Taşlıçay Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim Bilgileri  [​IMG]

  Okulumuzun temeli 1998 yılında atılmıştır.2002 yılında resmi olarak , 2003 yılında da eğitim ve öğretime açılmıştır.Okulun şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 1 kilometredir.Okulun doğusunda pansiyon ve spor salonu , güneyinde Murat Nehri , batısında tarlalar ve şehre ait evler , kuzeyinde okula ait lojmanlar , kalorifer dairesi, danışma ve garaj vardır.Okulun yerleşim alanı 40000 metrekaredir. Okulda idari ve derslikler binası , lojmanlar, pansiyon, danışma, kalorifer dairesi, spor salonu, ve garaj vardır. Okulumuzda 17 tane derslik vardır.Bu derslikler 44 metrekaredir.Pansiyon kapasitesi 520 kişiliktir.Spor salonu tribün seyirci kapasitesi 500, salon zemini 500 metrekaredir. Lojmanlar 24 daire olup her daire 117 metrekaredir.Kalorifer ve garaj 200 metrekaredir.okulumuzun Öğretmen sayısı 23 tanedir.Okulumuzun personel sayısı 12 tanedir.Bir memur ,bir hizmetli , 10 tane temizlik işçisi vardır.Okulumuzun giderleri Milli Eğitim Bakanlığı�ın pansiyon ve genel bütçesinden karşılanmaktadır.

  Taşlıçay Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Ağrı Taşlıçay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Taşlıçay Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Taşlıçay Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Taşlıçay Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Taşlıçay Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AĞRI / TAŞLIÇAY

  Adı: TAŞLIÇAY YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

  Adresi: YATILI İLKOĞRETİM BÖLGE OKULU

  Telefon Numarası: 4725513075

  Faks Numarası: 4725512500


  E-mail Adresi :Bilgi Yok

  Web Adresi :
  http://okulweb.meb.gov.tr/04/07/897411/


  [​IMG]


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Taşlıçay Yatılı İlköğretim Forum Tarih
Taslıcay İlköğretim Okulu Bilgileri Karlıova Bingöl Bingöl Tanıtımı 25 Temmuz 2012
Ağrı Taşlıçay İlçesi Hakkında Bilgi Ağrı Tanıtımı 18 Mayıs 2011
Taşlıçay Devlet Hastanesi Online Randevu Alma - Ağrı Ağrı Tanıtımı 28 Ocak 2011
Taşlıçayır Köyü Hakkında Bilgi Aşkale Erzurum Erzurum Tanıtımı 17 Ocak 2011
Yukarıtoklu Köyü Hakkında Bilgi Taşlıçay Ağrı Ağrı Tanıtımı 16 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş