Türkiye Finans'tan 'Bireysel Emeklilik' hizmeti

'Ekonomi Ve Borsa' forumunda KaRDeLeN tarafından 7 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Türkiye Finans'tan 'Bireysel Emeklilik' hizmeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Türkiye’nin önde gelen katılım bankası Türkiye Finans, sektörünün lider şirketlerinden Garanti Emeklilik ile Bireysel Emeklilik konusunda iş birliği yapmaya hazırlanıyor.

  Sözkonusu iş birliğiyle Katılım bankacılığı sektöründe bir ilke de imza atacak olan Türkiye Finans, Bireysel Emeklilik Sistemiyle geleceğine yatırım yapmak isteyen müşterilerinin de yanında olacak.

  Türkiye Finans, Garanti Emeklilik işbirliği ile katılım bankası müşterileri de artık Bireysel Emeklilik Sisteminin avantajlarından yararlanarak, geleceklerine yatırım yapabilecek.

  Gelire endeksli senetlerle Bireysel Emeklilik Sistemine yatırım yapma imkanına kavuşacak olan Türkiye Finans müşterileri, Bireysel Emeklilik Sisteminin sağlamış olduğu vergi avantajından faydalanabilecekler.

  Yunus Nacar: “Yenilikçi çözümler sunmayı gelenek haline getirdik”

  06 Nisan Salı günü Çırağan Oteli’nde düzenlenen basın toplantısında, yapılan iş birliğine ilişkin açıklamalarda bulunan Türkiye Finans Genel Müdürü Yunus Nacar, “Katılım bankacılığının öncü kuruluşu olarak müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmayı gelenek haline getirdik.

  Garanti Emeklilik ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği de bunun en son örneklerinden biri. Türkiye Finans ve Garanti Emeklilik olarak Türkiye’de ilk kez katılım bankacılığını BES sistemi ile tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

  Türkiye Finans’ın sunduğu Bireysel Emeklilik ürün paketlerinin faizsiz yatırım araçlarından oluşturulduğunun altını çizen Nacar, “Farklı yatırım enstrümanlarından oluşan emeklilik fonlarına faizsiz fonlar da eklenerek yatırımcı profilleri için yeni bir alternatif sunuldu.

  Müşterilerimiz bu fonlar üzerinden geleceklerini güvence altına alabilecekleri bir yatırım imkânına kavuştu” dedi.

  Garanti Emeklilik Genel Müdürü Erhan Adalı ise Türkiye Finans ile gerçekleştirdikleri iş birliği ile Bireysel Emekliliği çok daha geniş bir kesime ulaştırmayı amaçladıklarını vurguladı.

  Adalı, “Katılımcı sayısında 2009 yılında 64 bin yeni müşteri ve yüzde 26’lık pazar payıyla en çok tercih edilen emeklilik şirketi olarak, daha fazla katılımcıya ulaşmayı, her türlü yatırım tercihine hitap ederek bireysel emeklilik sistemini daha da büyütmeyi kendimize misyon edindik” dedi.

  Adalı, “Ana dağıtım kanalımız olan Garanti Bankası’nın yanı sıra Türkiye’nin en önemli katılım bankalarından olan Türkiye Finans ile oluşturduğumuz sinerji sayesinde Bireysel Emeklilik Sistemi’ni daha geniş kitlelere ulaştıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

  182 şubesi ile Türkiye’nin en geniş şube ağına sahip katılım bankası olan Türkiye Finans, şubeleri aracılığı ile BES için müracaat eden müşterilerine ayrıntılı bilgi vererek, farklı ürün paket teklifleri sunacak.


  Haber7

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Türkiye Finans'tan 'Bireysel Forum Tarih
Türkiye dağların uzanışı iklimi nasıl etkilemektedir kısaca Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 18 Şubat 2017
Türkiye'de dağlar hangi yönde uzanır kısaca Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 18 Şubat 2017
Türkiye Selçuklu Devleti kurucusu kimdir kısaca Tarihi Bilgiler 18 Şubat 2017
Türkiye'nin en kalabalık şehri neresidir kısaca Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 18 Şubat 2017
Türkiye'de ilk nüfus sayımı kaç yılında yapılmıştır kısaca Sorular ve Cevaplar 18 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş